Pošalji prijatelju

Konobar restoranu (m/ž)

Supetar, Milna

Rok prijave:

  • SVPETRVS HOTELI d.d.

Svpetrvs Hoteli d.d. imaju preko 900 smještajnih jedinica i jedan je od najvećih poslodavaca u Dalmaciji, sa sjedištem na otoku Braču, Svpetrvs Hotele d.d. danas čine tri prekrasna all inclusive resorta: Svpetrvs Waterman Resort, Waterman Gava Resort, TUI SUNEO Supetar, dva butique hotela: Hotel 8 i Milna Hotel 8 i kamp Waterman Beach Village.

Ponosni smo na svoju dugogodišnju tradiciju i iskustvo u hotelijerstvu, nastojeći uvijek biti dobar domaćin svima koji nas posjećuju, našim gostima i našim zaposlenicima.

Drago nam je da zbog povećanog obima posla i produžetka sezone otvaramo dodatna radna mjesta za poslove sobarice, konobara u restoranu , konobara u baru, kuhara, kuhinjskih radnika!

Prijavite se jer već sutra možete postati dio našeg tima!

Opis posla:

  • Priprema restorana za rad
  • Doček gostiju
  • Posluživanje gosta, briga o kvalitetnoj usluzi restorana
  • Pospremanje stolova i apserviranje stolova
  • Briga o čistoći i higijeni restoranske opreme i posuđa

Uvjeti:

  • Stručna sprema: KV / SSS
  • Strani jezici: znanje engleskog jezika, njemačkog ili francuskog jezika
  • Poželjno iskustvo rada na istoj poziciji u hotelima
  • Urednost, motiviranost, odgovornost, spretnost

Našim zaposlenicima osiguravamo smještaj i prehranu, posebne programe za zaposlenike,uniforme, razvijen sustav nagrađivanja, posebne popuste na korištenje hotelskih usluga i tim spreman pomoći Vam u stjecanju novih znanja kako biste mogli što prije napredovati.

Odabrani kandidati koji ispunjavaju uvjete natječaja biti će kontaktirani i pozvani na razgovor za posao.

Prijavite se najkasnije do 16.08.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.