Pošalji prijatelju

Projektant/konstruktor cjevnih sustava u brodogradnji (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

  • VERTEX B.S. društvo s ograničenom odgovornošću za projektiranje i nadzor u brodogradnji
  • Adresa: Ružićeva 16, 51000 Rijeka

Tvrtka Vertex B.S. d.o.o. iz Rijeka (osnovana 2006 godine) traži zaposlenike za rad na projektiranju u brodogradnji.

Tvrtka je specijelizirana za izradu projektne (Basic – klasna dokumentacija) i radioničke (Production – radionička dokumentacija) dokumentacije na brodograđevnim projektima.

Sudjelujemo na vrlo izazovnim i inovativnim projektima za renomirane inozemne i domaće tvrtke.

Nudimo fleksibilno, poticajno i ugodno radno okruženje u kojem omogućujemo profesionalno usavršavanje uz pomoć našeg iskusnog tima.

U Vertex-u vjerujemo i težimo uvijek boljem i kvalitetnijem. Zato nastojimo sa našim zaposlenicima razvijati dobre poslovne odnose kako bi se oni osjećali ugodno u svojem radnom okruženju, što rezultira zadovoljnim klijentom.

Opis posla

- izrada projektne/klasne dokumentacije cijevnih sustava
- izrada sklopnih nacrta i radioničke dokumentacije cijevnih sustava (ACAD)
- izrada 3D modela cijevnih sustava upotrebom specijaliziranih računalnih programa (AVEVA Marine/E3D, Cadmatic,...)
- sudjelovanje u procesu nabave opreme
- sudjelovanje u procesu proizvodnje i montaže cjelokupnog sustava
- kontrola kvalitete, rokova isporuke i troškova
- stalna komunikacija i koordinacija posla unutar tima u tvrtki, kao i u suradnji sa klijentom, klasifikacijskim društvom, brodogradilištem i sl.

Uvjeti

Prednost imaju sljedeći kandidati:
- pouzdani, sistematični, odgovorni, fleksibilni i posvećeni poslu
- koji imaju dobre komunikacijske vještine i spremni su na produktivan i intenzivan timski rad (sklonost timskom radu)
- koji su samostalni i proaktivni u obavljanju radnih zadataka
- koji su spremni na učenje i daljnje usavršavanje
- koji imaju iskustvo rada na istim ili sličnim poslovima
- koji imaju iskustvo rada u računalnim programima za izradu 3D modela (pogotovo onih specijaliziranih za rad u brodogradnji)
- iskustvo rada sa klasifikacijskim društvima (DNV GL, BV,...)
- poznavanje propisa SOLAS, MARPOL i sl.

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 51 555 553

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- okruženje u kojem se mogu steći cjelovita znanja iz navedenog područja i srodnih područja u brodogradnji
- stjecanje stručnog usavršavanja u radu s našim iskusnim timom
- edukaciju u radu sa specijaliziranim brodograđevnim računalnim programima
- fleksibilno, poticajno i ugodno radno okruženje s fleksibilnim radnim vremenom
- mogućnost rada u inozemstvu
- stalni radni odnos nakon 6 mjeseci probnog rada

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 5.298,19 kuna.