Pošalji prijatelju

Suradnik za ljudske resurse (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • CENTAR ZA POSAO d.o.o. za privremeno zapošljavanje

Opis posla

Poslovne aktivnosti:
- obavještava radnike o aktivnostima ljudskih resursa
- održava bazu, provjerava i evidentira promjene podataka o zaposlenima u programu za upravljanje ljudskih resursima (HRIS), personalnim dosjeima i u arhivi Službe
- administrira i kontrolira podatke potrebne za provođenje aktivnosti ljudskih resursa u svim podpodručjima upravljanja ljudskim resursima
- sudjeluje u kreiranju i implementiranju sustava za prikupljanje, vođenje i analiziranje podataka o ljudskim resursima Društva
- obavlja sve administrativne i transakcijske aktivnosti vezane uz dolazak novozaposlenog radnika na radno mjesto i odlazak radnika iz Društva
- organizira i održava bazu podataka o svim kandidatima koji su sudjelovali u postupku (pred)selekcije za radna mjesta u Društvu te obavještava kandidate o rezultatima selekcijskog postupka
- koordinira i administrira aktivnosti vezane za stručnu praksu i rad posredstvom ovlaštenih studentskih centara
- sudjeluje u razvojnim projektima područja ljudskih resursa čiji je cilj podizanje zadovoljstva zaposlenika, educiranje i stvaranje adekvatne organizacijske klime
- sudjeluje u izradi i administrira prijedloge Službe ljudskih resursa Upravi
- sudjeluje u izradi i predlaže kalendar blagdana, korištenje kolektivnog godišnjeg odmora i slično; sudjeluje u izradi plana i rasporeda korištenja godišnjeg odmora
- sudjeluje u izradi i administrira izmjene internih akata Društva iz područja struke: izmjene i dopune Pravilnika o organizaciji poslova i sistematizaciji radnih mjesta, Pravilnika o radu, izmjene Kolektivnog ugovora i drugo
- administrativna je spona između Službe ljudskih resursa i organizacijskih jedinica na svim lokacijama
- sudjeluje na obrani pripravničkih radova
- objedinjuje godišnje planove i izvješća Službe ljudskih resursa
- prati razvoj područja struke
- trenira administratora ljudskih resursa
- Rradi sve ostale poslove prema nalogu nadređenih

Uvjeti

- VŠS / 180 ECTS; fakultet društvenog usmjerenja; područje: ljudski resursi
- znanje engleskog jezika struke
- rad s Microsoft programskim paketima
- 1 godina radnog iskustva na sličnim poslovima

Obavezne kompetencije:
- znanje o suvremenim pristupima ljudskim resursima
- znanje o procedurama i poslovnim procesima Službe ljudskih resursa
- napredno korištenje Excel-a i HRIS programa
- poznavanje propisa iz područja zaštite podataka
- znanje engleskog jezika B2 razine jezične mape EU
- visoko razvijene komunikacijske vještine
- efikasnost i preciznost u administrativno-evidencijskim zadacima
- analitičko i kvantitativno rasuđivanje
- organizacijske sposobnosti;
- kreativnost; analitičnost; fleksibilnost; ljubaznost

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Prijave za natječaj s molbom i životopisom na hrvatskom jeziku, preslikom diplome o završenom obrazovanju slati putem linka za prijavu.

Kandidati u svojoj prijavi mogu priložiti i druge dokumente za koje smatraju da su relevantni za natječaj, a potvrđuju kompetentnost u nekom od područja navedenih u minimalnim uvjetima ili obaveznim kompetencijama.

Kandidati moraju zadovoljavati minimalne uvjete radnog mjesta te posjedovati znanja, vještine i sposobnosti navedene u obaveznim kompetencijama kako bi zadovoljili uvjete natječaja, odnosno bili razmatrani kao kandidati za selekcijski postupak.

Kandidati u životopisu moraju navesti puni naziv radnih mjesta na kojima su radili te sažeti opis poslova, aktivnosti i radnih zadataka na navedenim radnim mjestima.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj: 121/17, 98/19) ili u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj: 84/21), ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti i sve ostale dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 kao i dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju po drugom posebnom zakonu, ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, odnosno dokaz da je nezaposlen (potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdana za vrijeme trajanja ovog natječaja) kao i ostale dokaze, ukoliko to poseban zakon propisuje te dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.

Nepotpune (bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta) i nepravovremene ponude neće biti razmatrane.

O svim relevantnim informacijama vezanim uz natječaj kandidati će biti obaviješteni na telefon/mobitel ili e-mail adresu koju su naveli u molbi.

Po izvršenju prijave, kandidati će biti obaviješteni o zaprimljenoj prijavi.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.279,8 kuna.