Pošalji prijatelju

Agent u korisničkoj podršci na talijanskom jeziku (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

U Majorelu pružamo korisničke usluge na preko 60 jezika, u 41 zemlji Europe, Bliskog istoka, Afrike, Amerike i Azije, a narasli smo na preko 75.000 zaposlenih! Naša misija je pružiti što bolju uslugu, visokotehnološke inovacije s naglaskom na prijateljsku atmosferu. Pridružite se našem timu u Zagrebu!

Opis posla

- pružanje vrhunske podrške, baš kako biste i vi očekivali da i vi imate problem
- rješavanje korisničkih upita svih vrsta (chat, e-mail, telefonski pozivi)
- konstantno učenje i razvijanje verbalnih vještina
- davanje izvještaja nadređenima

Uvjeti

Od tebe tražimo:
- izvrsne komunikacijske vještine i visoka usmjerenost na zadovoljstvo kupaca
- odlično poznavanje talijanskog jezika (najmanje C1), u govoru i pismu
- orijentiranost na korisničku uslugu i visok fokus na zadovoljstvo kupaca
- oko za detalje i dobro poznavanje rada na računalu
- timski rad
- prethodno iskustvo u korisničkoj službi ili na sličnim poslovima je plus
- spremnost na rad u smjenama

Stručna sprema:

Kvalificirani, Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik

Jezici:

Talijanski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- plaćeni topli obrok, prijevoz (Zagreb) uz mogućnost ostvarivanja dodatnih bonusa
- rad u modernom i multinacionalnom radnom okruženju na atraktivnoj lokaciji u Zagrebu s dobrom vezom za javni prijevoz
- pripadnost velikoj međunarodnoj tvrtki u kojoj ćeš stalno učiti

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Rad od kuće:

Povremeno

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.