Pošalji prijatelju

Asistent poslovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Asistent poslovođa (m/ž) u Zagrebu

Asistent poslovođa (m/ž) će biti stacioniran u poslovnici u Zagrebu, ali će s obzirom na aktualne potrebe radnog procesa obavljati i terenski rad u ostalim Deichmannovim trgovinama na određenom području.

Opis posla:

  • briga o prodaji
  • odgovornost za postizanje planiranog prihoda
  • aktivno sudjelovanje u prodaji kao član prodajnog tima
  • nadziranje i poboljšanje prodaje
  • provedbe prodajnih akcija
  • vođenje stanja robe i skladištenje
  • zaprimanje i rješavanje reklamacija
  • organizacija rada prodajnog tima i odgovornost za njihov rad
  • drugi administrativni i organizacijski poslovi

Uvjeti:

  • sklonost terenskom radu, spremnost na putovanja i mijenjanje poslovnica na određenom području.
  • srednja stručna sprema (SSS)
  • prednost - iskustvo rukovođenja timom od najmanje 5 zaposlenika
  • smisao za rad s kupcima
  • komunikativna i dobro organizirana osoba
  • predanost poslu i fleksibilnost
  • sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • vozačka dozvola B kategorije

Nudimo Vam:

  • rad u uređenoj sredini vrlo uspješnog poduzeća
  • zanimljiv, dinamičan i raznolik posao

Redovita i stimulativna plaća

Božićnica

Deichmann poklon-kartica

Popusti za zaposlene

10 godišnji jubilarni bon

Program mentorstva

Aktivnosti u programu promocije zdravlja na radnom mjestu

Daljnje osposobljavanje naših zaposlenika

Prepoznali ste priliku te Vam opisano radno mjesto predstavlja izazov?

Nemojte oklijevati, prijavite se i postanite dio naše ekipe!

Vaše prijave ćemo tretirati u skladu s odredbama GDPR.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.