Pošalji prijatelju

Stručni suradnik za područje Dalmacije (m/ž)

Splitsko-dalmatinska županija, Šibensko-kninska županija, Zadarska županija, Dubrovačko-neretvanska županija

Rok prijave:

PIP d.o.o. je vodeća tvrtka u Hrvatskoj specijalizirana za pčelarstvo, izrasla iz obiteljske tradicije bavljenja pčelarstvom, još od 1930. godine. Tvrtka promiče razvoj pčelarstva i njegovog doprinosa u lancu proizvodnje hrane i očuvanju okoliša.

Bogata tradicija i inovativan rad u pčelarstvu utkani su u svaki naš proizvod, a stečena znanja neprekidno ulažemo u kvalitetu, istraživanje i razvoj novih proizvoda za koje smo dobili priznanja u Hrvatskoj i svijetu. Dobre smo rezultate polučili i kroz partnersku suradnju s više fakulteta na Sveučilištu u Zagrebu.
Oduvijek smo veliku pažnju poklanjali kvaliteti naših proizvoda što dokazuju međunarodni certifikati HACCP i IFS. Preradu i oplemenjivanje pčelinjih proizvoda obavljamo u odobrenom objektu, dok nadzor kvalitete vršimo u vlastitom i ovlaštenim laboratorijima.

Opis posla

Zbog stalnog poslovnog razvoja i širenja u segmentu apiterapije - Farmakol (dodataka prehrani i prirodne kozmetike) tražimo samostalnu i odgovornu osobu za poziciju Stručnog suradnika (m/ž).

Posao se obavlja na području Dalmacije (Splitsko-dalmatinska, Šibensko-kninska, Zadarska i Dubrovačko-neretvanska županija).

Zadaci i odgovornosti:
- informiranje profesionalne javnosti, promocija i prodaja proizvoda povezanih s Farmakol portfeljem tvrtke (dodataka prehrani i prirodne kozmetike)
- praćenje tržišta na dodijeljenom terenu i programu
- inicijativa i usredotočenost na postizanje postavljenih ciljeva
- praćenje i sudjelovanje na stručnim događajima (predavanja, edukacija i kongresa)
- svakodnevni obilazak ljekarni i liječnika primarne zdravstvene zaštite
- redovito izvještavanje o obavljenim posjetima i stanju na tržištu

Uvjeti

- VŠS/VSS, poželjno farmaceutika, nutricionizam ili prehrambeno-biotehnološki smjer
- motiviranost, dobre organizacijske sposobnosti
- komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
- spremnost na terenski rad
- samostalnost u radu, proaktivnost, fleksibilnost i dinamičnost
- odgovornost za rezultate koji se prate putem plana prodaje
- iskustvo rada na sličnim poslovima minimalno 2 godina
- vozačka dozvola B kategorije

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo

- stalni radni odnos
- stimulativna primanja i beneficije sukladno postignutim rezultatima
- rad u dinamičnom, stručnom i ambicioznom timu
- službeni automobil i druga oprema potrebna za rad

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.