Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik za online marketing (m/ž)

Split

Rok prijave:

Trebam d.o.o. je dio Informa grupe, vodećeg ponuđača lead generation usluga na tržištima Slovenije, Rumunjske, Južnoafričke Republike, Mađarske i Hrvatske. U svakom trenutku naše usluge koristi na tisuće tvrtki, od malih i srednjih pa do velikih korporacija.

Opis posla

Širenjem naše ponude i povećanjem opsega posla dolazi do potrebe za širenjem članova prodajne ekipe, stoga tražimo odgovorne i vedre osobe koje će se pridružiti našoj ekipi u Splitu.

Što radi prodajni savjetnik Trebam.hr?
- komunicira s tvrtkama
- pronalazi kupce i prodaje usluge internet marketinga kupcima iz cijele Hrvatske
- telefonski i e-mailom kontaktira potencijalne kupce
- gradi partnerski odnos s kupcima
- brine za svoj portfelj klijenata
- gradi odnose s postojećim kupcima (account management)
- odgovoran je za ostvarivanje prodajnih ciljeva
- obavlja opće administrativne zadatke
- obrađuje reklamacije, pritužbe i upite klijenata

Radi se iz ureda na Bačvicama.

Uvjeti

Koga tražimo?
- barem godinu dana iskustva poslovima telefonske prodaje/potpore ili slično (studentski rad prihvaćamo kao iskustvo)
- dobri ste u prodaji
- sposobni ste opušteno komunicirati s klijentima
- napredni nivo dobre volje i timskog duha

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Što nudimo

- mogućnost napredovanja nakon godinu dana
- početna plaća 6000 HRK brutto + prijevoz, nakon 7 mjeseci 7000 HRK brutto
- besplatna kava u uredu
- rad od ponedjeljka do petka od 08:00 do 16:00 sati (nema rada vikendom ni navečer)

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Plaća:

Od 6000 do 7000 kn

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 4.508,534 kuna.