Pošalji prijatelju

Stručnjak zaštite na radu (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • AWT INTERNATIONAL Trgovina i usluge, d.o.o.
  • Adresa: Slavonska avenija 52 A, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.awt.hr

Opis posla

- osposobljavanje radnika za rad na siguran način
- izrada zapisnika o osposobljavanju radnika za rad na siguran način
- izrada pisanih uputa za rad na siguran način
- vođenje dokumentacije iz područja zaštite na rade za sve zaposlenike
- vođenje brige o ispravnosti testova za osposobljavanje radnika i ovlaštenika poslodavca (pratiti promjene u pravilnicima vezanim uz zaštitu na radu) te kontrola i ocjenjivanje
- uključenost u izradu procjene rizika za radna mjesta - prikupljanje svih potrebnih podataka za izradu iste
- izrada liječničkih uputnica svih zaposlenika koji rade na poslovima s posebnim uvjetima rada
- vođenje evidencije o zaštitnoj radnoj opremi i izdavanje iste
- vođenje evidencije o atestima opreme
- vođenje dokumentacije o ozljedama na radu; prikupljanje potrebne dokumentacije potrebne za prijavu ozljede u HZZO
- ostali poslovi stručnjaka zaštite na radu

Uvjeti

- viša ili visoka stručna sprema
- položen stručni ispit (opći i posebni dio) iz zaštite na radu u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava
- poželjno iskustvo na sličnim poslovima
- izvrsno poznavanje rada u MS Office-u
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog jezika
- visoko razvijene organizacijske, komunikacijske vještine

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 4.475,13 kuna.