Pošalji prijatelju

Pomoćni radnik u kuhinji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

-  poslovi pranja i čišćenja prostora i sredstava za rad u radnoj jedinici
-  poslovi pripreme namirnica i izdavanja hrane po pravilima struke i po nalogu neposrednog rukovoditelja
-  pravilno korištenje sredstava i opreme za rad te pridržavanje higijensko-tehničkih propisa rada u prehrani
-  obavezna primjena HACCP normi u okviru izvršavanja navedenih poslova
-  obavlja i ostale poslove po nalogu nadređenog, a koji po naravi odgovaraju vrsti poslova navedenog radnog mjesta

Traži se 30 izvršitelja (m/ž) na određeno vrijeme, na šest (6) mjeseci zbog izvanrednih okolnosti.

Uvjeti

- NSS, završena osnovna škola

Prijavu na natječaj mogu podnijeti osobe oba spola sukladno Zakona o ravnopravnosti spolova.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu, kandidati su dužni priložiti:
- životopis
- dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja i stručnom znanju (diploma ili svjedodžba, ovisno o uvjetu stručne spreme radnog mjesta za koje se podnosi prijava)
- elektronički zapis o radno pravnom statusu, odnosno e-radna knjižica

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku, a prije izbora kandidata predočit će se izvornik.

Rok za podnošenje prijava je od dana objave Oglasa pa do popune potrebnog broja izvršitelja.

Nepotpune i nepravodobno podnesene prijave neće biti razmatrane. Osobe koje podnesu nepotpune i/ili nepravovremene prijave na natječaj ne smatraju se kandidatima prijavljenim na natječaj.

Poslodavac zadržava pravo poništiti oglas ili ne prihvatiti niti jednu ponudu za zaposlenje.

Potpisane prijave naslovljene na Službu za opće, pravne i kadrovske poslove predaju se u Pisarnici u sjedištu SC-a ili poštom na adresu navedenu na linku za prijavu.

Stručna sprema:

Nekvalificirani

Što nudimo

- naknada za prijevoz i topli obrok
- mogućnost stalnog zaposlenja

Prilikom sklapanja ugovora o radu, a sukladno Kolektivnom ugovoru Sveučilišta u Zagrebu-Studentskog centar u Zagrebu, za navedeno radno mjesto ugovara se probni rad u trajanju od jednog (1) mjeseca.

Sa izabranim kandidatima sklopit će se ugovor o radu na određeno vrijeme.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Plaća:

Od 4000 do 4500 kn

Ostale informacije

Na ovaj oglas se možete prijaviti osobnim dolaskom ili pisanim putem.
Sveučilište u Zagrebu, Studentski centar u Zagrebu, Savska cesta 25, 10000 Zagreb

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 4.175,78 kuna.