Pošalji prijatelju

Radnik u montaži / proizvodnji (m/ž)

Dugopolje

Rok prijave:

Želimo nadopuniti naš tim sa obrazovanim i kvalitetnim ljudima, motiviranim za daljnji osobni razvoj, uspjeh i doprinos.

Opis posla

- montaža elektroničkih uređaja, električnih komponenti
- sklapanje mehaničkih sklopova i pod sklopova iz područja pneumatike, hidraulike i optike
- priprema materijala za proizvodni proces

Uvjeti

- SSS
- poznavanje njemačkog i/ili engleskog jezika
- poželjno iskustvo u proizvodnji (nije uvjet)
- iskustvo u lemljenju
- aktivno korištenje ručnih alata
- urednost, odgovornost i samostalnost u radu
- spremnost za putovanje u inozemstvo

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- nudimo zanimljive i izazovne zadatke te rad u iskusnom, kompetentnom i motiviranom timu
- stalni radni odnos s probnim rokom od 6 mjeseci
- rad u smjenama
- plaća: fiksna plaća + dodatak za rad u smjenama

Molimo sve zainteresirane kandidate da nam dostave svoj CV na hrvatskom jeziku, putem linka za prijavu.

Svi podaci koje budemo obrađivali biti će povjerljivi i neće biti dostupni trećim osobama.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 5.772,66 kuna.