Pošalji prijatelju

Social media & Content manager (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Motus Media d.o.o.
  • Adresa: Tomislavova 11, 10000 Zagreb

Motus Media, regionalna medijska grupa s uspješnim portalima i časopisima različite tematike, širi tim suradnika. U sastavu grupacije su mediji Dnevno.hr, Zagreb.Info, Geopolitika.news, Otvoreno.hr, Povijest.hr, History.info, 7dnevno.hr, Vjera.hr, Dnevno.rs i Dnevno.ba te tjednik 7dnevno i časopis History, koji zajedno ostvaruju snažan doseg i tako osiguravaju značajan oglasni potencijal.

Za rad u ambicioznom okruženju rastuće medijske grupe tražimo novog člana tima za radno mjesto Social Media i Content Managera, zaljubljenicu ili zaljubljenika u društvene mreže koji će zajedno s našom voditeljem digitalnog odjela raditi na stvaranju angažiranog sadržaja za naša online izdanja.

Opis posla

- kreiranje strategija nastupa na društvenim mrežama
- planiranje, kreiranje, optimizacija i plasiranje sadržaja za društvene mreže
- upravljanje komunikacijom s fanovima na društvenim mrežama
- izrada analiza i izvještaja na području online sadržaja i društvenih mreža
- kreiranje strategija content marketinga
- postavljanje i optimizacija oglasnih kampanja na društvenim mrežama
- osmišljavanje i pisanje promotivnih tekstova, članaka i newslettera, pisanje sadržaja na web stranicama
- korištenje alata za praćenje i analizu online prisustva

Uvjeti

- minimalno 2 godine radnog iskustva na istim poslovima
- sposobnost kreativnog i gramatički ispravnog pismenog izražavanja na hrvatskom jeziku
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsno poznavanje rada na računalu, internetu i društvenim mrežama
- izražene prezentacijske i komunikacijske vještine
- odgovornost u izvršavanju zadataka, samostalnost u radu i pouzdanost
- razvijene organizacijske vještine

Potrebne godine iskustva:

2

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Što nudimo

- trajno zaposlenje u opuštenom okruženju s dobrom ekipom
- primanja u skladu sa znanjem i iskustvom
- usavršavanje na dostupnim edukacijama
- team building ili spontani odlazak na pivo nakon posla

Kako se prijaviti:

Svoj životopis i molbu pošaljite putem linka za prijavu najkasnije do 13. kolovoza 2022. godine.

Kontaktirat ćemo kandidate koji uđu u uži odabir za finalnu fazu selekcijskog procesa. Svim ostalim kandidatima zahvaljujemo na interesu te želimo istaknuti da ćemo zadržati pristigle prijave u evidenciji za eventualne buduće potrebe za zapošljavanjem na radnom mjestu koje bi odgovaralo njihovim kvalifikacijama i interesima.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 6.739,64 kuna.