Pošalji prijatelju

Voditelj gradilišta (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

ALU-KON d.o.o. građevinsko je poduzeće osnovano prije 30 godina, izvođač aluminijsko-staklenih radova na preko 300 većih projekata i ponosni pionir u izvođenju inovativnih vrsta fasada kroz godine (spider fasada, element fasada, fasada s integriranim fotonaponskim ćelijama).
ALU-KON d.o.o. ponosi se snažnim timom stručnjaka u kreiranju alu staklenih fasada. Naši zaposlenici sustavno pristupaju svakom projektu, zajedno promišljaju u potrazi za optimalnim tehničkim rješenjima, i uspješno se suprotstavljaju svakom izazovu u ostvarenju zajedničkog cilja – ugradnja dugotrajnog proizvoda izvrsnih karakteristika i koeficijenata.

Opis posla

- samostalno vođenje gradilišta
- dokumentiranje procesa montaže, izrada građevinskog dnevnika i građevinske knjige po potrebi
- izrada terminskog plana za svaki projekt
- kontrola izvršenog prema terminskom planu i usklađivanje, pridržavanje rokova utvrđenih terminskim planom
- raspodjela zaposlenika po gradilištima, podjela zadataka i kontrola izvršenog
- vršenje izmjera prema nalogu projektanata
- obračun i kontrola obračuna podizvođača
- kontrola kvalitete izvršenih radova u odnosu na plan rada, vremenske rokove i troškovnik
- evidencija radnih sati zaposlenika, kontrola i optimizacija prekovremenih sati
- sastavljanje gradilišne dokumentacije po potrebi, prema zahtjevima investitora i prema ugovoru
- briga da svi zaposlenici imaju svu potrebnu dokumentaciju za dolazak na gradilište
- briga da svi zaposlenici imaju svu potrebnu zaštitnu opremu i opremu za rad na gradilištu
- izvještavanje nadređenog o izvršenom, tekućim pitanjima i budućim planovima
- izvještavanje investitora o izvedenom i planovima po potrebi
- briga o nabavi potrošnog materijala za montiranje (pravovremeni nalog nabavi)
- ostali poslovi po nalogu vlasnika/direktora

Uvjeti

- VŠS/VSS tehničkog smjera
- izražene vještine upravljanja ljudima i organizacijske sposobnosti
- razvijene vještine timskog rada i kreativnog rješavanja svakodnevnih operativnih problema
- profesionalnost i odgovornost u obavljanju zadataka
- iskustvo u upravljanju timom
- visoka motiviranost, komunikativnost, posvećenost radu i želja za uspjehom

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo

- izrazito stimulativna primanja i beneficije u skladu s profesionalnim rezultatima
- nagrade po uspješnom i pravovremenom završavanju radova
- profesionalni razvoj i zajedničko uvođenje novih tehnologija, sudjelovanje u razvoju i unaprijeđenju poslovnih procesa
- dugoročna suradnja uz mogućnost dodatnog obrazovanja, razvoja i napredovanja
- rad u mladom i dinamičnom timu koji aktivno koristi znanje i iskustvo stečeno tijekom 30-godišnjeg poslovanja poduzeća

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje stranih radnika

Napomena:

Podržavamo zapošljavanje umirovljenika

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 5.527,76 kuna.