Pošalji prijatelju

Tester (m/ž)

Rugvica

Rok prijave:

Vertiv Croatia d.o.o. dizajnira i proizvodi modularne data centre i specijalizirane klima komore za njihovo hlađenje. Kao globalni lider, Vertiv Croatia projektira, proizvodi i servisira infrastrukturne tehnologije za IT mreže. Svojim korisnicima isporučuje hardver, softver, analitiku i ostale usluge.

Na neodređeno tražimo nove članove našeg vrijednog tima za tvornicu u Rugvici.

Traže se testeri (m/ž) koji bi se pridružili našem dinamičnom timu sa svrhom testiranja i podrške.

Opis posla

- provođenje ispitivanja - funkcionalnih i nefunkcionalnih
- aktivno sudjelovanje u istraživanju i identifikaciji problema s kojima se susreće tijekom testiranja
- čuvanje i ažuriranje dokumentacije (sastavni dio testiranja)
- obavljanje drugih zadataka dodijeljenih ili potrebnih za postizanje ciljeva i dodijeljenog područja odgovornosti
- sudjelovanje u Kaizen/kontinuiranom poboljšanju

Uvjeti

- minimalno 3 godine radnog iskustva, po mogućnosti u tehničkoj proizvodnoj tvrtki
- posjedovanje dobrih temelja za razumijevanje električnih i HVAC sustava
- izražene praktične vještine i sposobnost logičkog razmišljanja; komunikacijske vještine i sposobnost rada u timu
- poželjno je iskustvo u razvoju elektrotehnike i HVAC-a

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stalni radni odnos uz probni rad od 6 mjeseci
- naknada troškova prijevoza
- rad u dinamičnom okruženju
- mogućnost napredovanja
- dopunsko zdravstveno osiguranje
- isplata prigodnih nagrada (uskrsnica, božićnica, pokloni za djecu)
- mogućnost izrade Multisport kartice
- godišnji sistematski pregled

Ako ste zainteresirani za navedenu poziciju te ispunjavate navedene uvjete, pozivamo Vas da se prijavite te dostavite svoj životopis.

U obzir se uzimaju samo pravovremene i potpune prijave te će biti kontaktirani samo oni kandidati koji predselekcijom uđu u sljedeći selekcijski krug.

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

Županija rada:

Zagreb i Zagrebačka

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 4.790,14 kuna.