Pošalji prijatelju

Prodajni savjetnik za obuću (m/ž)

Rijeka, Zagreb

Rok prijave:

  • MOA LINE d.o.o. za trgovinu i usluge

Salamander, vodeća austrijska kompanija u prodaji obuće.

Opis posla

Ukoliko volite raditi s ljudima, odgovara Vam dinamičan posao i okruženje, a povrh svega toga želite raditi za stabilnu internacionalnu kompaniju, pridružite nam se

Vaši zadaci:
- profesionalna prezentacija proizvoda
- rad na blagajni - naplata proizvoda različitim sredstvima plaćanja
- pružanje postprodajnih usluga kupcima (servisi, reklamacije...)
- primjena svih pravila i procedura definiranih na nivou kompanije

Uvjeti

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

0-1

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

Outlook

Što nudimo

- rad u internacionalnoj kompaniji s dugom tradicijom
- transparentan i realan sistem bonusa
- organizirane obuke
- mogućnost napredovanja

Slanjem svog životopisa, neophodnim za izvršenje procesa selekcije, dajete svoj pristanak da Moa Line d.o.o. obrađuje proslijeđene podatke u skladu s važećom zakonskom regulativom u oblasti zaštite osobnih podataka. Ovako prikupljeni podaci čuvaju se u razdoblju od 1 godine od dana slanja podataka a u svrhu naknadne procjene potrebe za angažiranjem kandidata.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Plaća:

Od 5500 do 7000 kn

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 4.701,29 kuna.