Pošalji prijatelju

Zavarivač plastičnih masa / geomembrana (m/ž)

Francuska, Španjolska

Rok prijave:

  • AA EURO CROATIA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge
  • Adresa: Savska cesta 32/IX, 10000 Zagreb

AA Euro Croatia dio je međunarodne grupacije AA Euro Group Ltd. koja je osnovana 2005. godine u Irskoj. Specijalizirani smo za zapošljavanje u području građevine, inženjeringa, proizvodnje i financija. Zapošljavamo kako u Irskoj tako i u ostalim dijelovima Europe.

Opis posla

Tražimo više kandidata za radno mjesto:

Zavarivač plastičnih masa/geomembrana (m/ž) za irskog poslodavca koji izvodi projekte po EU.

Trenutno mjesto rada odnosno projekta je u Francuskoj te Španjolskoj.

Ključni zadaci:
- samostalno postavljanje, instaliranje, zavarivanje te popravci geomembrana i plastičnih cijevi
- korištenje HDPE, LLDPE i PP
- provjera kvalitete izvršenog rada
- fizički zahtjevan posao koji iziskuje ponekad i podizanje tereta
- projektni angažmani: putuje se europom i po potrebi na projekte u druge države svijeta.

Uvjeti

- obavezno prethodno radno iskustvo na istim poslovima
- spremnost na rad po projektima i putovanja
- dobra fizička kondicija (fizički zahtjevan posao)
- posjedovanje B kategorije je prednost
- poznavanje engleskog jezika na komunikacijskoj razini
- poslodavac može ponuditi zaposlenje samo kandidatima s hrvatskim ili nekim drugim eu državljanstvom (potrebna je važeća putovnica)

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Što nudimo

- irski ugovor o radu / irski doprinosi
- plaćeni putni troškovi do lokacije rada
- besplatan smještaj u jednokrevetnim sobama
- osnovna satnica 12 – 15 € bruto ovisno o iskustvu (garantirana isplata za minimalno 50 radnih sati tjedno)
- dodatnih 35 € neto dnevno za osobne troškove
- uobičajeno trajanje rotacija je 12 tjedana
- početak rada moguć odmah.

Zainteresirani kandidati mogu se prijaviti slanjem životopisa putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 6.250,69 kuna.