Radnik u vinogradu i vinariji - traktorist - Vinarija Benkovac (m/ž)

Benkovac

Rok prijave:

  • BADEL 1862 dioničko društvo, vina, alkoholna i bezalkoholna pića
  • Adresa: Ulica grada Gospića 7, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.badel1862.hr

Opis posla:

  • obavlja sve mehanizirane poslove obrade vinograda prema radnim nalozima poslovođe (oranje, gnojidba, ravnanje terena, tanjuranje, prskanje korova i zaštita vinograda pesticidima, strojna berba grožđa, strojno vršikanje loze, prijevozi i dr.)
  • rad na poslovima održavanja prilaznih kanala, putova, ograda i mostova
  • rad na poslovima čišćenja i održavanja prostorija
  • priprema smjese sredstava za zaštitu bilja za aplikaciju
  • rukovanje uređajima na kojima se ne može primijeniti zaštita od mehaničke opasnosti (trimeri, kosilice)
  • čuvanje vinograda u vrijeme dozrijevanja i berbe
  • obavlja tekuća održavanja i popravke strojeva i opreme u podrumu
  • upravlja viličarom (izvršava utovar i istovar roba i materijala)
  • održava red i čistoću u proizvodnim objektima, ekonomskom dvorištu
  • sudjeluje u prihvatu turističkih grupa
  • obavlja ostale poslove u vinariji koji se odnose na poslove te rukovanje strojevima i uređajima za koje je radnik obučen
  • ostali poslovi prema nalogu neposrednog rukovoditelja

Mjesto rada: Vinarija Benkovac.

Uvjeti:

  • spremnost za rad u smjenama
  • iskustvo u vožnji traktora i poljoprivrednim (vinogradarskim) radovima
  • položen ispit za rad s motornom kosilicom i trimerom je prednost

Što nudimo?

  • prilika za osobni i profesionalni razvoj
  • sigurna primanja i beneficije

O nama

Badel 1862 je najveći i najstariji proizvođač jakih alkoholnih pića i vina u Hrvatskoj. Od 2018. dio je Meteor Grupe te je, zajedno s Vinoplodom i alkoholnim asortimanom Dalmacijavina, lider u svim najznačajnijim kategorijama jakih alkoholnih pića u Adria regiji. Naši su proizvodi prisutni u više od 30 zemalja, a izvoz povećavamo iz godine u godinu. Spajajući dugogodišnju tradiciju, inovativne tehnologije i suvremena znanja s poštovanjem čuvamo bogato naslijeđe i nastavljamo biti neizostavan dio svih sretnih trenutaka naših potrošača.

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Poljoprivreda, šumarstvo, ribarstvo iznosi 6.104,75 kuna.