Pošalji prijatelju

Operativni voditelj za zračni i pomorski promet (m/ž)

Sveta Nedelja

Rok prijave:

S poviješću od preko 550 godina, Gebrüder Weiss je najstarija logistička kompanija u svijetu – i jedna od najuspješnijih. Temelj našeg uspjeha? Naši zaposlenici. Jer dajemo im slobodu u pronalasku novih pristupa. Jer imaju aktivnu ulogu u stvaranju budućnosti – na više od 150 lokacija diljem svijeta. Izvrsne mogućnosti razvoja karijere za sve ljude koji vole mobilnost.

Opis posla

- kontrola i praćenje operativnih procesa zračnog i pomorskog transporta
- zaprimanje i obrada naloga
- izrada i obrada ponuda
- analiza cijena na lokalnom tržištu
- kontrola dokumentacije
- obrada reklamacija
- stalna komunikacija s partnerima, klijentima i drugim operativnim odjelima
- praćenje statusa pošiljaka
- pružanje aktivne podrške novim djelatnicima u njihovim razvoju
- praćenje usklađenosti sa svim aktualnim propisima u zračnom i pomorskom prijevozu
- suradnja s ostalim odjelima (cestovni prijevoz, trade-line, tender management…)

Uvjeti

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- službeni automobil, mobitel i lap-top
- kontinuirano daljnje osposobljavanje na najvišoj razini
- inovativne metode učenja
- nudimo atraktivnu, konkurentnu plaću ovisno o radnom iskustvu i kvalifikacijama
- Multi-sport kartica

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 6.322,88 kuna.