Pošalji prijatelju

Djelatnik u turističkoj agenciji (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Glavna djelatnost tvrtke Meus d.o.o. je turistička agencija My Istria (myistria.com) specijalizirana za iznajmljivanje kuća za odmor sa bazenom. Tvrtka ima sjedište i ured u Zagrebu.

Opis posla

- e-mail i telefonska komunikacija sa stranim gostima na njemačkom i engleskom jeziku
- pisanje raznih tekstova
- administrativni poslovi

Posao se obavlja u uredu tvrtke u Zagrebu.

Tražimo 5 djelatnika (m/ž).

Uvjeti

- izvrsno poznavanje njemačkog i engleskog jezika
- traži se visoka razina komunikativnosti i pedantnosti u radu
- poznavanje drugih jezika u govoru i pismu je dodatna prednost

Stručna sprema:

Visokokvalificirani, Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Njemački (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno), Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vještine:

Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo

- dodatna edukacija
- poticajna radna sredina
- mogućnost napredovanja
- početna plaća 9000 kn brutto

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 6.147,47 kuna.