Pošalji prijatelju

Samostalni računovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, tvrtku Kulić & Sperk Savjetovanje d.o.o. koja se bavi pružanjem usluga revizije, računovodstva te poreznog i poslovnog savjetovanja, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Obavljanje računovodstveno - knjigovodstvenih poslova za više klijenata
  • Izrada poreznih i ostalih zakonom propisanih izvještaja
  • Obračun plaća te izrada JOPPD obrasca
  • Aktivna suradnja s upravom / kontrolingom klijenta
  • Izrada nestandardnih i ad hoc izvještaja
  • Savjetovanje klijenata
  • Aktivna suradnja s financijskim institucijama i poreznom upravom
  • Ostali poslovi po nalogu voditelja odjela ili direktora

UVJETI:

  • VSS/VŠS
  • Najmanje 3 godine iskustva rada u računovodstvenom servisu
  • Odlično poznavanje njemačkog i engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office) s naglaskom na Excel
  • Odlično poznavanje računovodstvenih i poreznih propisa
  • Sistematičnost, analitičnost i dosljednost
  • Proaktivna osobnost i želja za kontinuiranim razvojem
  • Visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
  • Iskustvo u radu u SAP programu je prednost

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s uvjetom probnog rada u trajanju od 6 mjeseci
  • Motivirajuća primanja uz nagrađivanje sukladno poslovnim rezultatima
  • Dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i mladom okruženju

Prijavu poslati najkasnije do 03.10.2022. putem linka za prijavu.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7,448,02 kuna.