Pošalji prijatelju

Stilist - prodavač (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

PRODAVAČ (m/ž)

Lokacija: Zagreb-Gundulićeva, Arena centar

Voliš modu, pratiš modne trendove?
Komunikativna si, organizirana i pozitivna osoba?
Želiš stjecati nova iskustva?

OPIS POSLA:

  • savjetovanje kupaca, susretljvost i pomoć pri odabiru
  • provođenje tehnika aktivne prodaje
  • praćenje vlastitih i timskih rezultata na dnevnoj/tjednoj bazi
  • briga o asortimanu i o izgledu poslovnice
  • primanje robe, slaganje, inventura
  • prednost je poznavanje aktivne prodaje u tekstilu

UVJETI:

  • ljubaznost i usmjerenost na potrebe kupca
  • pouzdanost, dinamičnost, motiviranost i prilagodljivost u načinu rada
  • prepoznavanje odjevnog stila i potrebe kupaca
  • savjesnost i odgovornost u radu
  • odlične komunikacijske i prodajne vještine
  • sklonost suradnji i radu u timu
  • SSS

ŠTO NUDIMO:

  • rad u stabilnoj i respektabilnoj tvrtci
  • popusti na nove kolekcije za zaposlenike Europe92
  • sudjelovanje u Multisport programu i brojnim drugim pogodnostima

Ako se prepoznajete u traženim kvalifikacijama i opisu posla te ste spremni preuzeti važnu ulogu u našem poslovanju, željeli bi Vas upoznati!

Odabrane kandidate koji ispunjavaju navedene uvjete kontaktirat ćemo u najkraćem roku. Vašu prijavu tretirat ćemo s najvišom razinom povjerljivosti u svim selekcijskim koracima.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.