Pošalji prijatelju

FM tehničar (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o.
  • Adresa: Garićgradska ulica 18, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.atalian.hr

Za pružanje usluga integriranog Facility managementa u jednom od najboljih Shopping centara u Zagrebu tražimo odgovor ne osobe koja će svojim znanjem, energijom i iskustvom raditi na poziciji FM tehničara te zajedno sa svojim timom sudjelovati u radu centra prema standardima i pravilima struke te uloge dobrog i brižnog gospodara objekta.

Očekuje vas ugodna radna atmosfera, stimulativna primanja i rad u stabilnoj dugogodišnjoj tvrtki koja je lider na tržištu facility managementa.

Natječaj za radno mjesto:

FM TEHNIČAR (m/ž)

Mjesto rada: Zagreb

Puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

TVOJ OPIS POSLA

Što mi očekujemo od tebe?

  • Samostalno i cjelovito izvođenje redovitih poslova održavanja
  • Izvođenje dodatnih poslova održavanja prema posebnim zahtjevima ili dodatno ugovorenim poslovima
  • Rad u smjenama 24/7
  • Kontrola i vođenje administracije izvršenih redovitih i izvanrednih poslova održavanja, pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga podizvođača
  • Održavanje objekta, redoviti obilasci i kontrola objekata, nadzor rada sustava i postrojenja
  • Pregled i servis klima uređaja, sitni popravci i održavanje sustava hlađenja, grijanja, ventilacije, elektroinstalacija i ostalih sustava zgrade
  • Praćenje i kontrola aktivnosti kroz CAFM
  • Potrebno osnovno poznavanje elektrotehnike (razvodne ploče, osigurači, FID sklopke, rasvjetna tehnika..)

KVALIFIKACIJE

Što ti možeš očekivati od nas?

  • SSS/KV - tehničkog usmjerenja
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Komunikativnost i odgovornost prema poslu
  • Korištenje MS Office paketa
  • Poznavanje engleskog jezika - prednost
  • Puno radno vrijeme
  • Rad u internacionalnoj kompaniji sa vrhunskim referencama u branši i na tržištu
  • Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
  • Mogućnost napredovanja i dodatnog razvoja karijere
  • Dopunsko zdravstveno osiguranje
  • Dodatno stručno usavršavanje i edukacija

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna.