Pošalji prijatelju

Zamjenik voditelja centra (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Atalian Global Services Croatia d.o.o.
  • Adresa: Garićgradska ulica 18, 10000 Zagreb
  • Web: http://www.atalian.hr

Za pružanje usluga integriranog Facility managementa u jednom od najboljih Shopping centara u Zagrebu tražimo odgovornu i samostalnu osobu koja će svojim znanjem, energijom i iskustvom preuzeti funkciju Zamjenika/pomoćnika Facility managera te zajedno sa svojim timom sudjelovati u radu centra prema standardima i pravilima struke te uloge dobrog i brižnog gospodara objekta.

Očekuje te ugodna radna atmosfera, stimulativna primanja i rad u stabilnoj dugogodišnjoj tvrtki koja je lider na tržištu facility managementa.

Natječaj za radno mjesto:

ZAMJENIK (m/ž)
VODITELJA CENTRA

Mjesto rada: Zagreb

Puno radno vrijeme

Vrsta zaposlenja: Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci

TVOJ OPIS POSLA

Što mi očekujemo od tebe?

  • Stručna i svakodnevna operativna podrška i pomoć Voditelju centra kao dio upavljačkog tima centra
  • Zamjena Voditelja centra tijekom godišnjih odmora, bolovanja i sl.
  • Samostalno i cjelovito upravljanje, vođenje i koordiniranje cjelokupnog tima zaduženog za tehničko upravljanje i rad centra
  • Svakodnevna koordinacija sa korisnikom i djelatnicima centra
  • Praćenje i kontrola aktivnosti kroz CAFM
  • Kontrola i vođenje administracije izvršenih redovitih i izvanrednih poslova održavanja, pregled i kontrola nad kvalitetom izvršenih usluga podizvođača
  • Redoviti obilasci/inspekcije i kontrola objekata
  • Izrada redovnih izvještaja i planova sukladno SLA i zahtjevu korisnika
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • Korištenje MS Office paketa, CAD alata i sl.

KVALIFIKACIJE

Što ti možeš očekivati od nas?

  • SSS/VŠS/VSS - tehničkog usmjerenja
  • Minimalno 1 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • Samostalnost, odgovornost i predanost poslu
  • Iskustvo u vođenju tima sa 24/7 organizacijom rada
  • Komunikativnost i snalaženje u izvanrednim situacijama
  • Iskustvo u radu CAFM alata – prednost
  • Puno radno vrijeme
  • Rad u internacionalnoj kompaniji sa vrhunskim referencama u branši i na tržištu
  • Ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
  • Mogućnost napredovanja i dodatnog razvoja karijere
  • Dopunsko zdravstveno osiguranje
  • Dodatno stručno usavršavanje i edukacija

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 9.576,77 kuna.