Pošalji prijatelju

Magistar farmacije u ljekarni (m/ž)

Đakovo, Kutina, Čilipi, Čiovo, Šibenik, Crikvenica, Tinjan, Poreč, Ogulin, Umag, Sesvete, Nedelišće, Čakovec, Koprivnica, Virovitica, Medulin, Pula, Rijeka, Mali Lošinj, Labin, Benkovac, Kožino, Polača, Karin Gornji, Kistanje, Fažana, Seget

Rok prijave:

Danas se u sastavu Ljekarne Kaštel Farm nalazi više od 16 ljekarni diljem Hrvatske.
Stalno ulažemo u nove ideje gdje svaki zaposlenik razvija svoj potencijal i ima mogućnost napredovanja.
Naša misija je pružanje ljekarničke skrbi najvišeg standarda i potpuna usmjerenost na korisnike usluga i proizvoda iz asortimana koje smo pažljivo birali.

Opis posla

- izdavanje lijekova te savjetovanje korisnika / pacijenta
- briga o narudžbama i kvalitetnoj opskrbi ljekarne te briga o stanju zaliha
- briga o pravilnom skladištenju i čuvanju lijekova i ostalog asortimana ljekarne, te briga o pravilnom zbrinjavanju farmaceutskog otpada
- rad s pacijentima, izdavanje lijekova, izrada magistralnih i galenskih pripravaka

Uvjeti

- završen Farmaceutsko-biokemijski fakultet i položen stručni ispit
- posjedovanje licence za rad Hrvatske ljekarničke komore
- izvrsne komunikacijske i organizacijske vještine

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Što nudimo

- radni odnos na neodređeno vrijeme
- rad u poticajnom i ugodnom okruženju
- mogućnost kontinuiranog profesionalnog razvoja i usavršavanja

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Brza prijava
Spremi oglas Pošalji prijatelju Isprintaj

Preporučene Edukacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Farmaceutika i biotehnologija iznosi 7.638,82 kuna.