Projektant elektroinstalacija, inženjer elektrotehnike (m/ž)

Mursko Središće, München (Njemačka)

Rok prijave:

  • ELECTA d.o.o.
  • Adresa: Trg bana Josipa Jelačića 6, 40315 Mursko Središće
  • Web: https://electa.hr/

Electa d.o.o./GmbH je tvrtka specijalizirana za planiranje, projektiranje i izvedbu električnih instalacija, koja je u stanju zadovoljiti složene zahtjeve slobodnog tržišta.

Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu i okolici, ali i u drugim dijelovima Njemačke. Naši projekti uglavnom se realiziraju u automobilskoj industriji i stanogradnji, ali imamo i iskustva sa rafinerijama, elektranama, tvornicama i drugim industrijskim postrojenjima.

Ključ našeg uspjeha leži u ispunjenju misije koju smo si zadali i na čemu se temelji naša politika kvalitete: pravodobno ispunjenje svih obaveza prema kupcima i zaposlenicima te stalno podizanje kvalitete usluga i radnih standarda.

Opis posla

U svrhu jačanja našeg tima, tražimo organiziranu, stručnu i odgovornu osobu za otvoreno radno mjesto na sljedećoj poziciji:

Projektant elektroinstalacija, inženjer elektrotehnike (m/ž).

Projektiranje električnih instalacija u građevinarstvu i industriji, što uključuje sljedeće:
- izrada Idejnih, Glavnih i Izvedbenih projekata instalacija jake i slabe struje
- izrada detaljnih tehničkih specifikacija i troškovnika
- rad u timu i suradnja sa ostalim strukama pri izradi projekta (arhitektura, strojarstvo, građevina)
- rad na elektro kalkulacijama prema njemačkim industrijskim normama
- provjera dokumentacije isporučitelja opreme i usklađivanje sa projektnim zahtjevima i međunarodnim standardima

Uvjeti

- VSS/VŠS - elektrotehnika
- potrebne godine iskustva: 1-3
- poznavanje rada sa MS Office aplikacijama
- poznavanje rada s Autodesk programima (Auto-CAD)
- obavezno znanje njemačkog jezika (min. B1)
- prednost: iskustvo rada sa Aufmass sustavom obračuna
- vozačka dozvola: B

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 40 544 046

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke, Stručni specijalist

Potrebne godine iskustva:

1-3

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

AutoCAD, MS Office

Što nudimo

- rad u dinamičnom, poticajnom, otvorenom i kreativnom radnom okruženju
- mogućnost rada na internacionalnim projektima
- profesionalno usavršavanje i napredovanje
- ugovor na neodređeno vrijeme, uz probni rok 6 mjeseci
- službeno vozilo, računalo, mobitel
- mogućnost povremenog rada od kuće

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, a dodatne informacije možete dobiti telefonskim putem.

Veselimo se Vašoj prijavi!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 7.008,19 kuna.