Pošalji prijatelju

Vodeći elektromonter / Voditelj gradilišta (m/ž)

München, Hannover (Njemačka)

Rok prijave:

  • ELECTA d.o.o.
  • Adresa: Trg bana Josipa Jelačića 6, 40315 Mursko Središće
  • Web: https://electa.hr/

Tvrtka Electa d.o.o./GmbH osnovana je s namjerom stvaranja suvremene tvrtke za planiranje, projektiranje i izvedbu električnih instalacija, koja je u stanju zadovoljiti složene zahtjeve slobodnog tržišta. Već u kratkom vremenskom okviru imamo 50 elektromontera i montera različitih profila i stalno zapošljavamo osposobljeno i kompetentno osoblje. Aktivni smo u Njemačkoj, posebno u Münchenu i Hannoveru, ali i u drugim dijelovima Njemačke. Naši projekti uglavnom se realiziraju u industriji. Izvođenje radova na elektroinstalacijama u industriji temeljna je djelatnost tvrtke Electa d.o.o./GmbH. Opremljeni tehnikom i stručnim kadrom, nudimo našim investitorima zasigurno najoptimalnija rješenja u izvođenju.

Opis posla

U potrazi smo za:

Vodećim elektromonterima / Voditeljima gradilišta (m/ž)

Opis posla:
- vođenje elektromonterskih radova na gradilištu
- nadgledanje tima elektromontera
- vođenje dnevnika rada (Bautagebuch)
- rad sa troškovnicima (aufmass)

Uvjeti

- srednje strukovno obrazovanje
- poželjno poznavanje njemačkog jezika na komunikacijskoj razini (prednost)
- vozačka dozvola B kategorije
- odgovornost i samostalnost u radu
- usmjerenost ka timskom radu
- sposobnost čitanja tehničkih crteža (E-plan)
- obveza pridržavanja sigurnosnih propisa te propisa vezanih uz zaštitu na radu
- odgovornost
- informatička pismenost (Word, Excel)

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu ili telefonski.

Kontakt podaci

Telefon:

+385 40 544 046

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema

Jezici:

Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- kvalitetna, redovita i natprosječna primanja po njemačkim standardima (satnica od 9-16€ neto)
- rad na terenu po principu 3/1 (3 tjedna rada, 1 tjedan slobodno)
- svim našim zaposlenicima dajemo ugovore na neodređeno vrijeme
- smještaj i prijevoz su osigurani i plaćeni od strane poslodavca
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu u ugodnoj radnoj okolini
- rad u ozbiljnoj i odgovornoj firmi s dugogodišnjom tradicijom
- mogućnost doškolovanja, prekvalifikacije, certificiranje
- rad s visokokvalitetnom tehničkom opremom
- službeno vozilo, službeni mobitel, službeno računalo
- plaćena božićnica, uskrsnica, stimulacije
- plaćamo odvožene kilometre

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka za prijavu, a dodatne informacije možete dobiti telefonskim putem.

Veselimo se Vašoj prijavi!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 7.817,71 kuna.