Pošalji prijatelju

Voditelj benzinskog servisa (m/ž)

Istra

Rok prijave:

Opis posla

Tvrtka Coral Croatia d.o.o., nositeljica Shell licence za Jugoistočnu Europu (Shell Licensee), čija je osnovna djelatnost trgovina naftnim derivatima putem maloprodajne mreže benzinskih postaja, traži Voditelja-Nalogoprimca benzinskog servisa koji će temeljem Ugovora o nalogu voditi benzinski servis Shell na području Istre..

Vaši zadaci:
- dnevno operativno poslovanje: rad unutar prostora benzinskog servisa (briga o neometanoj prodaji goriva, asortimana trgovine, ugostiteljstva i autopraonice)
- administrativni poslovi
- upravljanje timom zaposlenika te edukacija zaposlenih
- poslovanje u skladu s propisanim mjerama zaštite na radu
- vođenje male tvrtke i poslovnog objekta u duhu dobrog gospodarstvenika

Uvjeti

Od Vas tražimo:
- poduzetnički pristup i način razmišljanja
- minimalno 3 godine rada/iskustva u ophođenju s kupcima
- minimalno 1 godinu iskustva na voditeljskim pozicijama (voditelj/voditeljica prodavaonica, zamjenik/zamjenica voditelja/voditeljice prodavaonice i sl.)
- potpunu spremnost na poslovanje prema našem marketinškom konceptu i standardima
- osnovno poznavanje rada na računalu i Microsoft Office paketa
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- minimalno srednju stručnu spremu
- mogućnost davanja zadužnice

Poduzetničkog ste duha, razmišljate izvan okvira, orijentirani ste na rezultate, dobri ste u multitaskingu, volite dinamiku, izazove, proaktivni ste i želite biti dio uspješne tvrtke i vrhunskog tima, pridružite nam se!

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

- ugovor o poslovnoj suradnji (nalogu) sklopljen na neodređeno vrijeme
- podršku za osnivanje vlastite tvrtke te mogućnost razvoja samostalnog obiteljskog posla
- konkurentnu mjesečnu naknadu
- fleksibilnost u organizaciji rada
- stvaranje i edukaciju vlastitog tima
- partnerski odnos s tvrtkom Coral Croatia uz stručnu i marketinšku podršku
- usavršavanje i »Know-How«

Ukoliko ste Vi osoba koju tražimo, pošaljite nam svoj detaljni životopis (navedite i osnovne podatke o tvrtkama u kojima ste radili / koje ste vodili), s prijavom za natječaj.

O rezultatima natječaja pismeno će biti obaviješteni kandidati koji uđu u uži krug odabira.

Vrsta zaposlenja:

Partnerska suradnja

Ostale informacije

Županija rada:

Istarska

Partnerska suradnja nije radni odnos u smislu odredbi Zakona o radu, već obveznopravni odnos između dva ili više pravnih subjekata u smislu odredbi Zakona o obveznim odnosima.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.