Pošalji prijatelju

Glavni knjigovođa / knjigovođa (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, poduzeće AURO DOMUS d.o.o. koje posluje više od 10 godina i bavi se otkupom i prodajom zlata, djelatnosti mjenjačnica i održavanja ATM mreža, tražimo zaposlenika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Kontiranje žiro-računa i blagajne
  • Izrada temeljnica sa pripremom dokumentacije
  • Priprema dokumenta za obradu (ulazni i izlazni računi)
  • Ažurno i pregledno vođenje inventara osnovnih sredstva i sitnog inventara
  • Sudjelovanje u izradi rekapitulacija troškova i prihoda po organizacijskim cjelinama
  • Usklađivanje robno-materijalnog i financijskog knjigovodstva
  • Administrativni poslovi arhiviranja i čuvanja knjigovodstvenih isprava

UVJETI:

  • SSS/VSS/VŠS
  • Više od 5 godina iskustva na sličnim poslovima
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Odlično poznavanje rada na računalu (MS Office)
  • Odlično poznavanje računovodstvenih propisa (HSFI, IRFS)
  • Prednost poznavanje Pantheon programa

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme s uvjetom probnog rada u trajanju od 6 mjeseci
  • Motivirajuća primanja uz nagrađivanje sukladno poslovnim rezultatima
  • Dodatno obrazovanje i profesionalno usavršavanje
  • Rad u dinamičnom i mladom okruženju

Prijavu poslati najkasnije do 06.10.2022. putem linka za prijavu.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7,448,02 kuna.