Pošalji prijatelju

Mehaničar mobilne opreme (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

Jadranska vrata d.d./AGCT su dio internacionalne korporacije ICTSI iz Manille/Filipini, koja je dio industrije preuzimanja, razvoja, upravljanja i vođenja operacija na kontejnerskim lukama i terminalima diljem svijeta te je postala vodeći operater, inovator i predvodnik na svom području.

Jadranska vrata d.d./AGCT će razviti luku u Rijeci kao glavni ulaz u Hrvatsku i njeno zaleđe koristeći naše sposobnosti, tržišni pristup i posvećenost cilju, ali najvažniji su naši iskusni i angažirani zaposlenici.

Opis posla

Za jačanje našeg tima tražimo iskusne kandidate za sljedeće pozicije:

Mehaničara mobilne opreme (m/ž) – 1 izvršitelj.

Uvjeti

Tražene vještine:
- tehnička edukacija (minimalno IV stupanj)
- znanje I tehničke vještine u održavanju teških radih strojeva, kamiona te opreme
- poznavanje alata, opreme I materijala uobičajenih za mehaničarske poslove
- odabir opreme – određivanje vrste alata I opreme potrebne za odrađivanje zadatka
- održavanje opreme – izvođenje rutinskog održavanja opreme I određivanje kada I kakvo održavanje je potrebno
- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- fleksibilnost i želja za učenjem i razvojem kao i efikasnost i visoka razina angažmana

Vaša prednost su također:
- poznavanje tehničkih specifikacija lučke opreme
- tehničke vještine u hidrauličkim/pneumatičkim/mehaničkim sistemima, opremi za dizanje i manipulaciju teretom
- iskustvo u sličnim okruženjima
- kritičko razmišljanje – korištenje logike I razuma u identificiranju snaga I slabosti alternativnih rješenja, zaključaka ili pristupa problemu
- kompleksno rješenje problema – Identificiranje kompleksnih problema I pregledavanje svih važećih informacija kako bi se ocijenile mogućnosti I implementirala rješenja

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Što nudimo

Naši zaposlenici su dio velike internacionalne kompanije u stalnom rastu i razvoju te širokim mogućnostima za razvoj na svakom području, za mobilitet i strana iskustva, ali također i za rad u dinamičnoom i predanom timu stručnjaka u potpori razvoju kompanije i njenog okruženja.

Vaš životopis i molbu molimo Vas pošaljite putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme

Brza prijava

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna.