Pošalji prijatelju

Prodajni specijalist (m/ž)

Primorsko-goranska županija, Istarska županija, Ličko-senjska županija

Rok prijave:

Područje rada: Primorsko-goranska županija, Istarska županija, Ličko-senjska županija

Lacuna d.o.o. je internacionalna kompanija koja u svom poslovanju objedinjuje razvoj, proizvodnju, doradu, distribuciju i promociju opreme za zaštitu na radu.

Zbog poslovnog rasta, te radi potrebe jačanja kompanije vrijednim, pouzdanim i stručnim osobama, objavljujemo natječaj za prodajnog specijalista (m/ž).

Opis posla:

Organizacija sastanaka i posjeta kupcima sa svrhom:
  • stručne promocije odabranih grupa proizvoda
  • identificiranje i prikupljanje informacija o potrebama kupaca
  • asistiranja kupcima oko pronalaženja adekvatnog proizvoda
  • izgrađivanje trajnijih poslovnih odnosa s kupcima
  • edukacija kupaca u svrhu podizanja prepoznatljivosti i povećanja tržišnog udjela robnih marki koje prezentira
  • prikupljanje i prosljeđivanje informacija s tržišta oko novih proizvoda, konkurencije, trendovima
  • redovno izvještavanja nadređenih osoba putem definiranih izvještaja o odrađenim sastancima i prezentacijama
  • redovni terenski rad

Uvjeti:

  • VŠS/VSS (poželjno)
  • 2 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • aktivno znanje engleskog jezika u pisanju i govoru
  • napredno znanje MS Office paketa
  • vozačka dozvola B kategorije
  • sposobnost brzog učenja i razumijevanja tehničkih informacija o proizvodima
  • organizacijske sposobnosti u izvršavanju poslovnih aktivnosti
  • spremnost na kontinuiranu edukaciju, učenje i daljnji razvoj (interno i u inozemstvu)
  • pregovaračke vještine
  • prezentacijske vještine
  • intenzivni radni angažman i motiviranost za obavljanje radnih zadatka u kvaliteti i zadanim rokovima
  • spremnost na višednevna putovanja u kontinuitetu

Nudimo:

  • aktivan i dinamičan posao
  • osigurano mentorstvo i edukacija
  • stalno usavršavanje i stjecanje novih vještina i znanja
  • službeno vozilo
  • službeni mobitel i tablet
  • motivirajući bonus uz ostvarene rezultate

WE PROTECT YOU OUTSIDE,
YOU FEEL GREAT INSIDE.

www.lacuna.hr

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.