Pošalji prijatelju

Specijalista za usklađenje poslovanja (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Opis posla

Ključne odgovornosti:
pružanje stručne podrške na usklađivanju poslovanja društva sa zakonima, pod zakonskim propisima, pravilima, smjernicama i kodeksima nadležnih tijela i institucija
- osiguranje aktivnosti društveno odgovornog poslovanja društva i predstavljanje društva medijima

Opis radnih zadataka:
- sudjelovanje u razvoju i nadziranje kontrolnih sistema kojima se osigurava usklađenost internih akata društva sa zakonima i propisima, kao i međusobna usklađenost internih akata društva
- praćenje relevantnih propisa te procjena učinaka predmetnih propisa na poslovanje društva
- sudjelovanje u identifikaciji i upravljanju sukobima interesa
- izvještavanje menadžmenta društva o izmjenama i dopunama zakonskim propisa i njihovog utjecaja na poslovanje društva, kao i o stupnju poštovanja istih od strane zaposlenih u društvu
- razvoj adekvatnih programa i planova obuke u okviru svoje nadležnosti, odnosno u skladu sa rizicima usklađenosti kao što su sprečavanje pranja novca i financiranja terorizma, etički i profesionalni kodeksi ponašanja, upravljanje prigovorima klijenata, i slično
- sudjeluje u aktivnostima u cilju pravovremenog pribavljanja ili obnove dozvola, odobrenja, suglasnosti, licenci i sl. za obavljanje djelatnosti, za proizvode, kao i za obnovu certifikata i operativnih licenci koje su potrebne za poslovanje društva
- podrška u monitoringu, praćenju, evaluacija i reevaluacija svih tipova rizika i prepoznavanju mjera za tretman rizika
- sudjelovanje u koordinaciji i/ili nadzoru primjene sigurnosnih mjera u svim organizacijskim jedinicama, kao i izvještavanje o uspješnosti mjera
- osmišljavanje korporativnih poruka u javnosti u saradnji sa zainteresiranim stranama
- sudjelovanje u definiranju strategije društveno odgovornog poslovanja društva i organiziranje donacija i sponzorstava

Uvjeti

- VSS/diplomski studij, prednost pravni ili ekonomski fakultet
- minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- dobro znanje zakonodavne regulative
- poznavanje industrije igara na sreću
- aktivno znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poznavanje MS Office alata
- izražene komunikacijske sposobnosti (usmene i pismene)
- vještine rukovođenja
- pregovaračke vještine
- analitičnost
- sposobnost rješavanja problema
- preciznost, odgovornost i pedantnost u radu
- sklonost timskom radu

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Pravo iznosi 7.513,56 kuna.