Pošalji prijatelju

Voditelj završnih radova u građevini (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Adria grupa d.o.o.
  • Adresa: Heinzelova 53a, 10000 Zagreb

ADRIA GRUPA je najveće Društvo za Facility Management u Republici Hrvatskoj. Zapošljavamo oko 1500 djelatnika različitih profila. Misija grupe je postojanošću, pouzdanošću i kvalitetom usluga zadovoljiti zahtjeve naših klijenata a postojimo kako bi se oni mogli posvetiti svojem vlastitom poslovanju.

Opis posla

Tražimo osobu s mjestom rada u Zagrebu, na poziciji:

Voditelj završnih radova u građevini (m/ž).

Odgovornosti
- upravljanje zaposlenicima i operativnim aktivnostima u domeni ličilačko - knauferskih radova
- izgradnja i održavanje dobrih odnosa s klijentima
- samostalno vođenje poslova, izrada ponuda, organizacija i kontrola kvalitete radova, obračun radova
- izvođenje radova sa vlastitim resursima i proizvođačima

Uvjeti

- SSS/VŠS ili VSS građevinkog smjera
- napredno poznavanje MS Office paketa
- iskustvo u vođenju ličilačko - knauferskih, građevinskih radova
- minimalno 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
- poželjno znanje engleskog jezika

Od kandidata se očekuje
- izvrsne pregovaračke vještine
- sklonost radu u multidisciplinarnom okruženju
- predanost ostvarenju zadanih ciljeva

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

3

Jezici:

Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Nudimo izazovno radno okruženje u društvu koje je fokusirano na unapređenje i razvoj poslovanja te rad u timu stručnih i profesionalnih ljudi.

Pozivamo Vas da svoju ponudu, životopis i moguće preporuke pošaljete najkasnije do 29.09.2022. putem linka za prijavu.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 7.817,71 kuna.