Pošalji prijatelju

NDT inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kompanija smo s 65-godišnjim iskustvom u području osiguranja i kontrole kvalitete strojarskih i zavarivačko-montažnih radova, praćenju energetske i procesne opreme u eksploataciji te u certificiranju proizvoda i osoblja.

Opis posla

U stalnoj smo potrazi za kvalitetnim kadrovima koji će ojačati naš tim te nam se u ovome trenutku pridružite kao:

NDT inženjer (m/ž).

Opis posla:
- provođenje ispitivanja NDT metodama te interpretacija rezultata
- izrada protokola i izvještaja o ispitivanju
- operativno vođenje i nadzor nad provođenjem ispitivanja NDT metodama
- razvoj u području NDT ispitivanja
- suradnja na gradilištima sa osobljem investitora

Posao se obavlja terenski u Hrvatskoj i u inozemstvu (Njemačka).

Uvjeti

- VŠS/VSS, dipl. ing. / mag. ing. strojarstva
- iskustvo u ispitivanju, operativnom vođenju i nadzoru nad NDT ispitivanjem je prednost
- vozačka dozvola B kategorije
- znanje engleskog jezika (aktivno u govoru i pismu), znanje drugog stranog (njemački) jezika je prednost

Poželjna su znanja, vještine i iskustva u ispitivanju bez razaranja (NDT – Non-Destructive Testing) na energetskim, petrokemijskim, procesnim postrojenjima te strojarskim objektima u izgradnji i montaži.

Stručna sprema:

Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - prednost, razina pisma - prednost)

Vozačka dozvola:

B

Što nudimo

- ugodne i primjerene uvjete rada
- dinamičan timski rad u kompaniji, povezan s putovanjima u zemlji i inozemstvu
- stručna usavršavanja i školovanja
- stimulacije i nagrade zavisne od rezultata rada

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 7.563,94 kuna.