Pošalji prijatelju

Stručnjak zaštite na radu (m/ž)

Zagreb, Sesvete, Rijeka

Rok prijave:

  • BAJKMONT d.o.o.

Bajkmont d.o.o. vodeća je tvrtka za proizvodnju i montažu čeličnih konstrukcija u RH, te od svog osnivanja, već više od dvadestak godina, uspješno posluje na hrvatskom tržištu, te većino svojih proizvoda izvozi (Francuska, Engleska, Njemačka, Italija, SAD itd.).

Zahvaljujući dugogodišnjem iskustvu našeg stručnog kadra i suvremenoj tehnologiji, u Bajkmontu projektiramo i izvodimo najsloženije proizvodne i montažerske radove koji rezultiraju izgradnjom objektima širokih namjena, kako zahtjevnih građevinskih i arhitektonskih projekata, tako i industrijskih postrojenja kao što su proizvodne hale, trgovačke zgrade, javne i poslovne zgrade, objekti za industriju zaštite okoliša, autoindustriju, željeznicu

Vjerujemo u industriju, proizvodnju, struku i ozbiljan rad. Na kvaliteti rada gradimo održivi poslovni model za budućnost.

Ukoliko se možete zamisliti u kompaniji u kojem je svaki dan nova poslovna prilika, gdje ćete imati priliku raditi s internacionalnim klijentima i plasirati naše proizvode po cijelom svijetu te vam je važan i vrijedan dinamičan profesionalni razvoj, pridružite nam se i postanite član našeg tima.

" There is always a solution in steel "

Ukoliko se možete zamisliti u kompaniji u kojem je svaki dan nova poslovna prilika, gdje ćete imati priliku raditi s internacionalnim klijentima i plasirati naše proizvode po cijelom svijetu te vam je važan i vrijedan dinamičan profesionalni razvoj, pridružite nam se na poziciji:

- Zagreb, Sesvete, Rijeka -
1 izvršitelj

Opis posla:

  • Koordinirati, sudjelovati u izradi i izrađivati procjene rizika iz područja ZNR
  • Sudjelovati u projektima u cilju smanjenja utjecaja na okoliš, osiguravajući sigurne radne uvjete rada ili poštivanje drugih regulatornih zahtjeva
  • Podizati informiranost o novim zakonskim propisima koji utječu na poslovne djelatnosti i pripremu prijedloga o zadacima koje treba ispuniti kako bi se osigurala sukladnost s zakonskim normama
  • Sudjelovati u pripremi plana i programa obuke iz područja ZNR radnika Društva, koordinirati provođenje tečajeva edukacije i ispitivanja
  • Koordinirati i provoditi izvješćivanje i istragu o nastalim incidentima u svezi ZNR, sveobuhvatnu analizu, te sudjelovati u izradi planova i programa ZNR za vrijeme izvođenja projekta, planiranja projekta, nabave i poslova održavanja (izradi planova izvođenja radova)

Opseg poslova:

Koordinacija, upravljanje, nadzor i osiguranje cjelovitog administrativnog i terenskog upravljanja zaštitom zdravlja i okoliša, sukladno poslovnim ciljevima i zakonskim zahtjevima radi osiguranja zdravih, sigurnih, prirodnih i ekološki prihvatljivih radnih uvjeta.

Uvjeti:

  • VŠS/VSS tehničkog ili prirodoslovnog usmjerenja
  • Dobro poznavanje MS Office alata (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • položeni stručni ispit stručnjaka zaštite na radu
  • samostalnost u radu i proaktivan pristup poslu

Prednosti:

  • stručna osposobljenost za utvrđivanje alkoholiziranosti radnika na radu
  • položen stručni ispit iz područja zaštite od požara
  • položen ispit iz andragogije
  • dobro znanje engleskog jezika u godovu i pismu
  • iskustvo na poslovima zaštite na radu, zaštite od požara i zaštite okoliša
  • poznavanje norme za upravljanje zdravljem i sigurnošću na radu (OHSAS 18001:2007)
  • iskustvo u izradi, praćenju i provedbi standardnih operativnih procedura iz područja zaštite na radu, zaštete okoliša i zaštite od požara
  • razvijene analitičke, komunikacijske, organizacijke vještine

Nudimo:

  • rad u stabilnoj kompaniji koja zna prepoznati i nagraditi svoje lojalne i kvalitetne djelatnike dodatne edukacije vezane uz specifičnosti radnog mjesta i edukacije namijenjene osobnom razvoju
  • korištenje najmodernije opreme i softwarea
  • stimulativnu plaću za uspješan posao te mogućnost napredovanja
  • paket dodatnog zdravstvenog osiguranja, osiguranje od nezgode, putno osiguranje
  • prigodne godišnje nagrade (božićnica, uskrnica, itd.)
  • poklon za rođenje djeteta
  • plaćeni topli obrok

Ukoliko ispunjavate gore navedene uvjete i želite biti dio našeg uspješnog tima te sudjelovati u izazovnim projektima u dinamičnoj radnoj sredini, javite nam se do 02.10.2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Sigurnost i zaštita iznosi 6.254,20 kuna.