Pošalji prijatelju

Referent u vanjskoj službi (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • ManŠped d.o.o.
  • Adresa: Kukuljanovo 387, 51223 Kukuljanovo
  • Telefon: +385 51 505 314
  • Web: http://www.mansped.hr
Manšped je među vodećim pružateljima logističkih usluga u jugoistočnoj Europi.

S konstantnim ulaganjima u logističke kapacitete, Manšped se pozicionirao među vodeće logističare s vlastitim kapacitetima u vidu vlastitog voznog parka za domaći i međunarodni cestovni prijevoz, carinskog skladišta, skladišno-distribucijske mreže, kontejnerskog terminala, pomorske agencije i otpremničkog ureda za carinsko zastupanje.

Uz neprekidan investicijski ciklus, posebnu pozornost pridajemo edukaciji i profesionalnom razvoju naših djelatnika.

Kao rezultat uspješnog poslovanja i konstantnog rasta našeg udjela na regionalnom tržištu logističkih usluga, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • prijem i obrada dokumenata - kamiona iz uvoza i izvoza
  • informiranje kolega iz drugih odjela o prispjeću pošiljke
  • informiranje kolega iz drugih odjela o vrsti carinskog postupka, načinu njegove realizacije i potrebnim dokumentima za pokretanje istog
  • prikupljanje informacija i dokumentacije za obavljanje nekog od carinskih postupaka
  • odgovornost za dobar protok informacija u internoj i eksternoj komunikaciji i odluke o kanaliziranju istih shodno predmetima i u skladu s potrebama procesa u okviru svojih nadležnosti

Potrebne kvalifikacije i uvjeti:

  • sposobnost planiranja radnih zadataka
  • izražene komunikativne i pregovaračke sposobnosti
  • fokusiranost
  • sposobnost samostalnog rješavanja problema
  • odgovornost
  • odlična organiziranost
  • inicijativa, predanost poslu
  • sposobnost zadržavanja kvalitete rada pod vremenskim pritiskom
  • visoka razina profesionalnosti, samostalnosti i odgovornosti
  • preciznost i pouzdanost u radu
  • komunikativnost, kooperativnost i sklonost timskom radu
  • vozački ispit: B kategorija

Nudim Vam:

  • stimulativan posao u dinamičnom okruženju
  • izazovan posao u rastućoj organizaciji
  • ulaganje u edukaciju i profesionalne vještine
  • stabilno radno mjesto u uspješnom poduzeću
  • službeno vozilo
  • službeni mobitel

Vrsta zaposlenja:

  • Određeno
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa

Radno vrijeme:

  • Puno radno vrijeme

Uvjeti natječaja:

  • Oglas vrijedi od: 22.09.2022.
  • Broj traženih djelatnika: 1
  • Kontakt kandidata s poslodavcem:

Slanjem životopisa i motivacijskog pisma, kandidat daje pristanak da Manšped d.o.o. obrađuje osobne podatke u postupku selekcije u skladu s Zakonom o zaštiti podataka.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna.