Pošalji prijatelju

Sistem inženjer (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Zapošljavamo u IT odjelu Privredne banke Zagreb

Privredna banka Zagreb d.d. nije samo banka – nego i velik centar za razvoj inovativnih tehnologija i digitalnih rješenja. Naš tim, koji svakodnevno radi na izazovnim i tehnološki naprednim projektima, traži nove kolege. Stručne i motivirane osobe koje žele napraviti novi korak u karijeri u Informacijskoj i komunikacijskoj tehnologiji, mogu nam se pridružiti na sljedećem radnom mjestu:

Sistem inženjer (m/ž) u Telekomunikacijama
(mjesto rada Zagreb)

Opis posla:

  • rad s najnovijim tehnologijama u dinamičnom okruženju
  • odgovornost za proaktivne i reaktivne aktivnosti nadzora i obrane mrežne infrastrukture
  • projektiranje, razvoj, testiranje, implementacija i održavanje složenih mrežnih sigurnosnih rješenja i podrška razvoju IT projekata za preko 5.000 korisnika unutar grupacije i preko 2.000.000 klijenata PBZ grupacije
  • redovito izvješćivanje o postignutim rezultatima rada
  • izrada procedura i radnih uputa, tehničke i projektne dokumentacije
  • koordinacija i kontakti vanjskih izvođača i partnera u zemlji i inozemstvu u dijelu telekomunikacijskih mreža

Formalni uvjeti koje svi kandidati moraju zadovoljavati:

  • završen studij tehničkog usmjerenja (FER, FOI, FESB, PMF ili srodni fakulteti/veleučilišta)
  • 3 godine relevantnog radnog iskustva
  • razumijevanje principa DDoS napada i obrane od istog
  • razumijevanje principa rada IPS/IDS sustava
  • razumijevanje principa rada vatrozida
  • razumijevanje VPN principa (remote access i site-to-site VPNs, IPsec)
  • izvrsno poznavanje engleskog jezika

Što će vam pomoći u procesu odabira:

  • dobro poznavanje CISCO Security tehnologija
  • poželjno poznavanje Check Point tehnologija
  • poželjno poznavanje McAfee web proxy tehnologije
  • poželjno iskustvo u rada s Tufin softwareom
  • poželjno iskustvo u radu s NetBrain softwareom

Što nudimo?

U Privrednoj banci Zagreb d.d. nudimo vam priliku za kontinuirano profesionalno usavršavanje te poslovni i privatni razvoj. Našim su zaposlenicima na raspolaganju stručni tečajevi, škole stranih jezika, konferencije i sl. Nudimo i brojne interne, ali i raznolike vanjske edukacije. O mogućnostima razvoja i karijeri u PBZ grupi više možete pročitati i na našim korporativnim stranicama.

Samo neke od dodatnih pogodnosti:

  • rad od doma i/ili ureda
  • stručno usavršavanje u zemlji i inozemstvu
  • sistematski pregled svake dvije godine
  • prigodne nagrade, dar djetetu, novčane nagrade
  • korporativni vrtić
  • sportska udruga PBZ Standard

Kako se prijaviti?

Zainteresirane kandidate pozivamo da se prijave za otvorenu poziciju najkasnije do petka, 30. rujna 2022. putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 10.006,04 kuna.