Pošalji prijatelju

Sales Representative (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • MANPOWER d.o.o. za privremeno zapošljavanje
  • Adresa: Avenija Dubrovnik 16, 10 000 Zagreb
  • Web: https://manpower.hr/

Manpower Hrvatska, za svog klijenta, kompanije koja se bavi proizvodnjom i profesionalnim aromatiziranjem prostora je u potrazi za motiviranim i odgovornim kandidatom koji će popuniti poziciju.

Mjesto rada:

  • Zagreb

Opis posla i ključne odgovornosti:

  • Postizanje ciljeva poslovnog razvoja stvaranjem poslovnih prilika
  • Prodaja i promocija proizvoda zastupanih brendova
  • Akvizicija novih kupaca i projekata
  • Pružanje pouzdanih povratnih informacija i podrške nakon prodaje
  • Izrada ponuda i predračuna
  • Redovito ažuriranje svih prodajnih podataka u CRM
  • Obilazak kupaca - maloprodajnih trgovina
  • Telefonska i online komunikacija s postojećim i novim kupcima
  • Aktivno prikupljanje informacija i praćenje stanja na tržištu
  • Periodično izvještavanje o rezultatima menadžerskog tima
  • Sudjelovanje u kreiranju marketinških aktivnosti i provođenju marketinških kampanja
  • Podrška direktoru u svakodnevnom izvršavanju zadataka

Zahtjevi radnog mjesta:

  • VSS/SSS
  • Odlične komunikacijske, prezentacijske i prodajne vještine
  • Motiviranost, proaktivnost, ažurnost i sposobnost pri dostizanju postavljenih ciljeva
  • Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
  • 5 godina iskustvo na istoj ili sličnoj poziciji – prednost poznavanja asortimana i tržišta

Ukoliko ste zainteresirani za navedenu poziciju i zadovoljavate uvjete natječaja, molimo Vas da pošaljete CV putem linka najkasnije do 04.10.2022..

Napominjemo kako će samo kandidati koji udovoljavaju uvjetima natječaja biti kontaktirani.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.