Pošalji prijatelju

Prodavač (m/ž)

Rijeka

Rok prijave:

BAUHAUS - Specijalist za radionicu, kuću i vrt je tvrtka koja sa sveukupno osam centara u Hrvatskoj sa više od 750 zaposlenika pruža vrhunsku uslugu kupcima, pristupajući im srdačno i stručno.

Naši su zaposlenici naša najjača karika stoga nam je obuka i razvoj osoblja među najvišim prioritetima.

Bauhaus - Rijeka

OPIS POSLA

  • prijem kupaca
  • prodaja robe iz asortimana poslodavca u poslovnici
  • briga o izgledu polica
  • prijem i kontrola robe
  • održavanje urednosti odjela i poslovnice u cijelosti
  • ostali poslovi po nalogu poslodavca

UVJETI

  • uslužnost i ljubaznost prema kupcima
  • motivacija za učenje i razvijanje svojih vještina
  • timski duh, kooperativnost
  • urednost
  • točnost
  • predanost radu

ŠTO NUDIMO

  • mogućnost stalnog zaposlenja
  • popust za zaposlenike
  • uz redovitu plaću i uvećanu satnicu rada za rad nedjeljom, blagdanom ili prekovremenog rada nudimo i dodatke na plaću: trinaestu plaću, prigodne godišnje nagrade (uskrsnica, božićnica), kvartalne premije / neto nagrade za ostvarene rezultate, naknadu za topli obrok, djelomičnu naknadu za troškove prijevoza na radno mjesto
  • obuku, stručno uhodavanje u posao, povremene edukacije
  • ugodnu radnu okolinu

Prijavite se putem linka za prijavu do 01.10.2022.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.