Pošalji prijatelju

Pripravnik u odjelu za provedbu projekata (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • IMPULS SAVJETOVANJE društvo s ograničenom odgovornošću za usluge

Impuls Savjetovanje je hrvatska konzultantska tvrtka specijalizirana u osiguravanju sredstava financiranja za inovacijske i investicijske projekte malih i srednjih poduzetnika iz EU fondova. Stručnjaci u Impuls Savjetovanju pomažu domaćim poduzetnicima pronaći odgovarajući EU natječaj za financiranje, pripremiti projektnu prijavu te provesti financirani projekt. Impuls Savjetovanje je u prošloj financijskoj perspektivi osigurao financiranje za više od 230 projekata ukupne vrijednosti veće od 300 milijuna kuna odobrenih sredstava iz EU fondova. Naša je vizija postati regionalno prepoznatljiva tvrtka za EU fondove.

Opis posla

Naš tim za provedbu projekata financiranih iz EU fondova traži pojačanje dvoje novih kolega ili kolegica. Tim se svakodnevno bavi podrškom našim klijentima u provedbi projekata financiranih iz EU fondova, a posebno:
- komunikacijom s projektnim timom i provedbenim tijelima
- pripremom i provedbom postupaka nabave
- izvještavanjem i pravdanjem nastalih troškova
- pripremom plana nabave i izmjenama projekta
- savjetovanjem oko svih aspekata provedbe projekta

Uvjeti

Provjeri ako se prepoznaješ u većini ovih opisa:
- magistar si ekonomije
- izraženo si sistematičan/na i strukturiran/a u radu i komunikaciji – dobre predispozicije su za sada dovoljne, sve ostale ćeš naučiti kod nas
- visoko si motiviran/a za rad – ovo je tvoj prvi posao i želiš pokazati i dati najbolje od sebe
- analitičan/na si u novim situacijama – kod nas ćeš kompleksne situacije prvo trebati sagledati i analizirati iz raznih kutova i onda donijeti odluku, ali ne brini, iza tebe će biti tim iskusnih stručnjaka za podršku kada god zatreba
- uporan/na si, odgovoran/na i točan/na pa te neće obeshrabriti zadatci koji traže više sati koncentriranog rada niti unaprijed zadani rokovi
- napredan/na si korisnik engleskog jezika i rado ćeš ga koristiti u komunikaciji
- vješto koristiš Word i Excel
- nakon što stekneš dovoljno iskustva i znanja, rado ćeš komunicirati i održavati sastanke s klijentima te savjetovati klijente oko provedbe projekata

Stručna sprema:

Visoka stručna sprema, Magistar struke (Ekonomija)

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

Word, Excel

Što nudimo

- poticajnu naknadu
- rad u profesionalnom i dinamičnom timu
- kontinuirano usavršavanje te napredovanje
- poticajno poslovno okruženje u brzorastućoj konzultantskoj tvrtki
- rad na zanimljivim projektima i suradnju s različitim tvrtkama

Ako misliš da je ovaj oglas pisan baš za Tebe, pošalji nam svoj kratki životopis te motivacijsko pismo u kojem ćeš se osvrnuti na svoje vještine, radne osobine i znanje. Tvoju prijavu ćemo brzo razmotriti i možda se uskoro vidimo na razgovoru.

Vidimo se!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 7,448,02 kuna.