Pošalji prijatelju

Voditelj prodaje i marketinga (m/ž)

Zaprešić

Rok prijave:

Optika kabel TV d.o.o. je tvrtka koja se bavi pružanjem telekomunikacijskih usluga (telefonije, Interneta, WAN mreža, WiFi mreža) na hrvatskom tržištu. OKTV gradi i ima cjelokupnu mrežu na vlastitoj optičkoj infrastrukturi do krajnjeg korisnika te nudi pristupne brzine do 10 Gbit/s.

Opis posla

Tražimo osobu dinamičnu i sposobnu za profiliranje našeg branda te stvaranje, održavanje i širenje baze korisnika OKTV-ovih usluga, sa velikom samoinicijativom, izvrsnim znanjem u pisanju tekstova i dopisa, željom da se dokaže na tržištu svojim organizacionim i prodajnim sposobnostima a za uzvrat nudimo mogućnost dobre zarade, dinamično okruženje, veliku dozu samostalnosti i odgovornosti.

Odgovornosti:
- kreiranje i organizacija promotivnih aktivnosti
- kreiranje vidljivosti brenda i aktivnosti digitalnog marketing (društvene mreže, Google Ads)
- Izrada newsletter kampanji
- osmišljavanje kreativnog sadržaja za web stranice
- analiza tržišta telekomunikacijskih usluga i pozicioniranje OKTV usluga
- aktivno pronalaženje i prodaja telekom usluga poslovnim korisnicima
- savjetovanje korisnika oko odabira odgovarajuće usluge
- sastavljanje izvještaja o prodajnim aktivnostima i rezultatima za nadređene
- koordinacija i kontrola terenskih prodajnih savjetnika

Uvjeti

- prednost će imati kandidati sa sličnim radnim iskustvom
- poželjno da kandidat ima dodiplomski ili diplomski studij s područja ekonomije, novinarstva ili društvenih nauka
- izražen interes za rad u prodaji (iskustvo će biti prednost)
- visoka razina proaktivnosti i samostalne inicijative
- izražene komunikacijske vještine sklonost u radu s ljudima
- posjedovanje vozačke dozvole je prednost

Ako ste komunikativna, ljubazna i strpljiva osoba, imate želju za dobrom zaradom i daljnjim unapređenjem svojih prodajnih vještina i znanja u dinamičnom području telekomunikacija – prijavite se sa svojim životopisom do 02.10.2022.

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Stručni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

2-3

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Power Point, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- rad u ugodnom okruženju i ambicioznom timu
- edukaciju i usavršavanje
- mogućnost razvoja i primjene kreativnih ideja
- plaćeni prijevoz
- plaća u stalnom zaposlenju ovisi o dogovoru temeljenom na validaciji vašeg prethodnog znanja (koliko cijenite sebe i koliko dobro se uklapate u naš posao, varijable: znanje, iskustvo, brzina snalaženja)
- radno vrijeme 08:00 - 16:00 h
- plus dodatne beneficije ovisne o rezultatima

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Studentski ugovor

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.