Pošalji prijatelju

Prodajni predstavnik za Istru i Primorje (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Prangl d.o.o.
  • Adresa: Miklavška cesta 82, 2311 Hoče

Tražite li novi izazov? Ako želite sudjelovati u pozitivnom razvoju međunarodno cijenjenog i uspješnog obiteljskog poduzeća i želite raditi nešto posebno svaki dan, došli ste na pravo mjesto. Profesionalnost, stručnost i predanost naših zaposlenika, zajedno s našom modernom opremom, vode projekte naših kupaca do uspjeha.

Opis posla

Trenutno tražimo:

Glavni zadaci uključuju:
- neovisna korisnička podrška na određenom području
- kontakt za postojeće kupce
- akvizicija novih kupaca za proširenje baze kupaca
- posjeta gradilišta i bilježenje osnovnih tehničkih podataka na licu mjesta,
- suradnja s uredskim osobljem na nesmetanom procesu projekta
- priprema kalkulacija
- priprema izvještaja

Uvjeti

- snažna prodajna ličnost
- pregovaračke vještine
- završena srednja škola
- prodajno iskustvo je prednost
- aktivno znanje njemačkog ili engleskog jezika
- vještine MS Officea
- samostalan rad i samouvjeren stav

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno), Njemački (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

- stimulativan financijski paket
- raznolik i zanimljiv posao s visokim stupnjem osobne odgovornosti u motiviranom timu koji održava jednostavnu međusobnu interakciju.
- nudimo individualne mogućnosti razvoja prema vašim kompetencijama i vašem području odgovornosti.
- službeni automobili, također za privatnu upotrebu

Želite li postati dio naše priče o uspjehu? Tada se radujemo primitku Vaše prijave.

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna.