Pošalji prijatelju

Office Manager - Voditelj ureda (m/ž)

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • ManŠped d.o.o.
  • Adresa: Kukuljanovo 387, 51223 Kukuljanovo
  • Telefon: +385 51 505 314
  • Web: http://www.mansped.hr
Manšped je među vodećim pružateljima logističkih usluga u jugoistočnoj Europi.

S konstantnim ulaganjima u logističke kapacitete, Manšped se pozicionirao među vodeće logističare s vlastitim kapacitetima u vidu vlastitog voznog parka za domaći i međunarodni cestovni prijevoz, carinskog skladišta, skladišno-distribucijske mreže, kontejnerskog terminala, pomorske agencije i otpremničkog ureda za carinsko zastupanje.

Uz neprekidan investicijski ciklus, posebnu pozornost pridajemo edukaciji i profesionalnom razvoju naših djelatnika.

Kao rezultat uspješnog poslovanja i konstantnog rasta našeg udjela na regionalnom tržištu logističkih usluga, pozivamo Vas da se priključite našem timu.

Mjesto rada: Kukuljanovo

Opis posla:

  • koordinacija i organizacija aktivnosti i projekata za Upravu
  • ažurno vođenje kalendara termina i sastanaka Uprave
  • organizacija rada i administrativna podrška radu Uprave na načine koji optimiziraju radne postupke
  • primanje poslovnih partnera i stranaka
  • pisana i usmena korespondencija s klijentima na hrvatskom, engleskom, talijanskom i njemačkom jeziku
  • priprema raznih izvještaja po naputku Uprave
  • koordinacija sa različitim odjelima kako bi se osigurala usklađenost s utvrđenim politikama društva
  • organizacija i koordinacija sastanaka i službenih putovanja, te rezervacija smještaja
  • priprema/kreiranje pozivnica za evente
  • priprema dopisa te arhiviranje dokumentacije i dopisa
  • kreiranje, ažuriranje i vođenje arhive i zapisa, osiguravajući točnost i valjanost informacija
  • ostali poslovi prema uputi nadređenih

Potrebne kvalifikacije i uvjeti:

  • organizacijske vještine s mogućnošću obavljanja više zadataka istovremeno pod pritiskom
  • sposobnost uspostavljanja i optimizacije učinkovitog procesa, idealno s dokazanim iskustvom u upravljanju projektima
  • visoki stupanj samoinicijative
  • izvrsne komunikacijske vještine
  • dobre međuljudske vještine
  • napredno poznavanje MS Office paketa
  • prednost poznavanja stranih jezika, naglasak na njemačkom i engleskom

Nudim Vam:

  • prijevoz u punom iznosu
  • službeni mobitel
  • stimulativan posao u dinamičnom okruženju
  • izazovan posao u rastućoj organizaciji
  • ulaganje u edukaciju i profesionalne vještine
  • stabilno radno mjesto u uspješnom poduzeću

Vrsta zaposlenja:

  • Određeno
  • Mogućnost stalnog radnog odnosa

Radno vrijeme:

  • Puno radno vrijeme

Uvjeti natječaja:

  • Oglas vrijedi od: 22.09.2022.
  • Broj traženih djelatnika: 1
  • Kontakt kandidata s poslodavcem:

Slanjem životopisa i motivacijskog pisma, kandidat daje pristanak da Manšped d.o.o. obrađuje osobne podatke u postupku selekcije u skladu s Zakonom o zaštiti podataka.

Bit će kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna.