Pošalji prijatelju

Vozač teretnog motornog vozila (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Agroproteinka d.d. tvrtka koja se bavi prijevozom, zbrinjavanjem i termičkom preradom nusproizvoda životinjskog podrijetla, ima potrebu za zapošljavanjem novih zaposlenika na lokaciji u Sesvetskom Kraljevcu.

Opis posla

- upravlja specijalnim teretnim vozilima
- obavlja prijevoz nusproizvoda životinjskog podrijetla
- provjerava tehničku ispravnost teretnog vozila i spremnika
- preuzima potrebnu dokumentaciju za prijevoz
- svakodnevno obavlja i nadzire tekuće održavanje vozila (čišćenje i pranje teretnog vozila i spremnika)
- obavlja prijevoz gotovih proizvoda u inozemstvo
- obavlja i druge poslove iz djelokruga rada tvrtke prema nalozima referenta za organizaciju transporta ili voditelja transporta
- po potrebi obavlja prijevoz druge robe za potrebe društva

Uvjeti

- digitalna kartica vozača
- KOD 95
- liječničko uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika (obrazac RA-2)
- potvrda o nekažnjavanju

Prednosti:
- kategorija E
- rukovatelj hidrauličnom dizalicom
- rukovatelj viličarom

Stručna sprema:

Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Potrebne godine iskustva:

1

Vozačka dozvola:

B, C

Što nudimo

- zaposlenje na određeno s mogućnošću stalnog radnog odnosa

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 6.322,88 kuna.