Pošalji prijatelju

Prodajno tehnički savjetnik (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

Kroz naše moderne proizvodne pogone i strogu kontrolu kvalitete duž cijele proizvodne linije osiguravamo stvaranje vrhunskih proizvoda visoke dodane vrijednosti. Naše kontinuirano istraživanje i razvoj dovode do ponude jedinstvenih rješenja s mnogim inovativnim značajkama, koje u potpunosti zadovoljavaju potrebe naših kupaca. S više od 30 godina iskustva i 2.200 zaposlenika, u dizajnu i proizvodnji arhitektonskih aluminijskih sustava, jedna smo od najnaprednijih kompanija koja globalno posjeduje vrhunske proizvodne linije u naših 12 tvornica u Europi.

Naša vizija je postati vodeća kompanija u razvoju i proizvodnji aluminijskih sustava za primjenu u arhitekturi. U promjenjivom globalnom okruženju važno je uvijek biti svjesni tko smo, što radimo i kamo želimo ići. Naša Ithaka (grčka riječ za „moto“) je „Stvaranje izvrsnosti“ i nastojimo joj se svakodnevno približiti.

Opis posla

- podrška arhitektima, investitorima i izvođačima u pronalaženju najboljih rješenja za njihove projekte te detaljna razrada građevinskih projekata vezano za stolariju
- izgradnja, održavanje i unaprjeđivanje poslovnih odnosa sa kupcima na svim nivoima
- redovan obilazak kupaca s ciljem unapređenja prodaje i boljem pozicioniranju naših proizvoda na tržištu, doprinos povećanju prodaje i profitabilnosti tvrtke kroz kvalitetnu obradu projekata
- priprema i izrada ponuda te podrška za ključne projekte
- priprema specifikacija materijala za kupce, prikupljanje informacija za izradu kvalitetne ponude te odabir odgovarajućeg aluminijskog sustava
- provjera kvalitete montaže aluminijskih sustava na gradilištima
- sudjelovanje na edukacijama, prezentacijama, izložbama i sajmovima u regiji

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS tehničke struke (građevina, arhitektura, strojarstvo)
- napredno poznavanje rada na računalu i visoka razina informatičke pismenosti, poznavanje ORGADATA, LOGIKAL i AUTOCAD je prednost
- odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- poželjno iskustvo rada s aluminijskim proizvodima, stolarija, bravarija ili građevina
- spremnost na timski rad i na službena putovanja (posjet poslovnim partnerima, dobavljačima, specijaliziranim sajmovima)
- vozačka dozvola B kategorije
- pozitivan radni stav, produktivna i timska komunikacija unutar firme

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Jezici:

Hrvatski (razina govora - materinji jezik, razina pisma - materinji jezik), Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - napredno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

Word, Excel, Outlook, AutoCAD

Što nudimo

- rad u internacionalnoj kompaniji
- mogućnost stalnog zaposlenja
- dodatne edukacije i usavršavanja u zemlji i inozemstvu

Životopis i molbu molimo poslati na hrvatskom i na engleskom jeziku!

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 7.563,94 kuna.