Pošalji prijatelju

Električar - Serviser (m/ž)

Zagreb

Rok prijave:

  • Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju
  • Adresa: Ulica Kneza Branimira 22, 10000 Zagreb
  • Web: https://www.profesio.hr

Za našeg klijenta, tvrtku NABLA Plus, jednu od vodećih tvrtki u Hrvatskoj u polju distribucije elektroopreme s tradicijom dugom 25 godina, tražimo djelatnika na poziciji:

Mjesto rada: Zagreb

OPIS POSLA:

  • Ugradnja i spajanje opreme, uređaja i njihovih komponenti
  • Poželjno je da se djelatnik u dosadašnjem radu susreo sa slaganjem upravljačkih i distribucijskih ormara
  • Izvođenje prema projektnoj dokumentaciji
  • Rad u industrijskim i elektroenergetskim postrojenjima
  • Montaža i povremen rad na visini
  • Izvođenje mjerenja i ispitivanja
  • Povremen terenski rad

UVJETI:

  • SSS elektrotehničkog smjera ili slično
  • Najmanje 2 godine iskustva rada u struci
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost poznavanje elektroničkih sklopova te sustava automatizacije, razumijevanje i čitanje elektro dokumentacije i shema

NUDIMO:

  • Ugovor o radu na neodređeno vrijeme uz uvjet probnog rada
  • Stimulativna primanja shodno rezultatima rada
  • Božićnica i drugi benefiti
  • Rad u dinamičnom, pozitivnom i uspješnom okruženju

Prijavu poslati najkasnije do 12.10.2022. putem linka za prijavu ili za više informacija zvati na 091 611 8006.

Prijavom na ovaj oglas dajete suglasnost da se Vaši osobni podaci, kao i svi podaci koje će Profesio d.o.o. tijekom selekcijskog postupka prikupiti, mogu obrađivati u svrhu ovog kao i budućih procesa zapošljavanja u skladu s potrebama Profesio d.o.o.

Profesio d.o.o. za privremeno zapošljavanje i posredovanje pri zapošljavanju ima dozvolu Ministarstva rada i mirovinskog sustava za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem KLASA 102-02/18-03/48, URBROJ 524-04-01-01/3-19-3

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 6.518,55 kuna.