Pošalji prijatelju

Skladištar (m/ž)

Sisak

Rok prijave:

  • Jadranski naftovod d.d.
  • Adresa: Miramarska cesta 24, 10 000 Zagreb
  • Web: https://janaf.hr/

Opis posla

Jadranski naftovod, dioničko društvo 24.11.2022. godine objavljuje natječaj za radno mjesto:

Skladištar (m/ž), 1 izvršitelj, s mjestom rada na lokaciji terminal Sisak.

Poslovne aktivnosti:
- obavlja poslove preuzimanja, uskladištenja, označavanja i izdavanja robe sa skladišta
- obavlja poslove organizacije skladišta
- manipulira robom u skladištu
- vodi svu potrebnu skladišnu dokumentaciju
- izvještava o stanju skladišta
- izvještava o stanju zaliha na skladištu
- radi ostale poslove po nalogu nadređenog

Uvjeti

Minimalni uvjeti:
- SSS; škola tehničkog ili društvenog usmjerenja
- ispit za vozača viličara
- rad s Microsoft programskim paketima
- 2 godine radnog iskustva na sličnim poslovima

Obavezne kompetencije:
- poznavanje skladišnog poslovanja
- poznavanje osnovnih propisa iz područja struke
- poznavanje osnovnih internih pravilnika, procedura i uputa vezano uz poslovne procese
- vještina rukovanja strojevima
- informatička pismenost
- poznavanje propisa iz područja zaštite podataka
- vještine sigurnog rukovanja opasnim tvarima
- organiziranost
- uočavanje problema, preciznost

Radno mjesto Skladištara je radno mjesto s posebnim uvjetima rada.

Izvršitelj se zapošljava na neodređeno vrijeme, s probnim radom od 6 (šest) mjeseci.

Prijave za natječaj s molbom i životopisom na hrvatskom jeziku, preslikom svjedodžbe o završenom obrazovanju, uvjerenju o položenom ispitu za vozača viličara te elektroničkim zapisom o radno pravnom statusu izdanim za vrijeme trajanja ovog natječaja, šalju se putem aplikacijskog obrasca (klikom na gumb "Prijavi se"), zaključno s 01.12.2022. godine.

Kandidati u svojoj prijavi mogu priložiti i druge dokumente za koje smatraju da su relevantni za natječaj, a potvrđuju kompetentnost u nekom od područja navedenih u minimalnim uvjetima ili obaveznim kompetencijama.

Kandidati moraju zadovoljavati minimalne uvjete radnog mjesta te posjedovati znanja, vještine i sposobnosti navedene u obaveznim kompetencijama kako bi zadovoljili uvjete natječaja, odnosno bili razmatrani kao kandidati za selekcijski postupak.

Kandidati u životopisu moraju navesti puni naziv radnih mjesta na kojima su radili te sažeti opis poslova, aktivnosti i radnih zadataka na navedenim radnim mjestima.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, broj: 121/17, 98/19) ili u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“, broj: 84/21), ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti i sve ostale dokaze dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-843/843 kao i dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.

Kandidat koji može ostvariti pravo prednosti pri zapošljavanju po drugom posebnom zakonu, ali samo pod jednakim uvjetima u odnosu na ostale kandidate, dužan je pozvati se na to pravo u prijavi na natječaj te pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta natječaja, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, odnosno dokaz da je nezaposlen (potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje izdana za vrijeme trajanja ovog natječaja) kao i ostale dokaze, ukoliko to poseban zakon propisuje te dokaz o načinu i vrsti prestanka radnog odnosa kod prijašnjeg poslodavca.

Više o obradi osobnih podataka u selekcijskom postupku možete pročitati ovdje: https://janaf.hr/karijere/zastita-osobnih-podataka

Nepotpune (bez dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta) i nepravovremene ponude neće biti razmatrane.

O svim relevantnim informacijama vezanim uz natječaj kandidati će biti obaviješteni na telefon/mobitel ili e-mail adresu koju su naveli u molbi.

Po izvršenju prijave, kandidati će biti obaviješteni o zaprimljenoj prijavi.

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 6.322,88 kuna (839,19 EUR).