Pošalji prijatelju

Analitičar u službi ljudskih resursa (m/ž)

Split

Rok prijave:

mjesto rada: Split

Jedan smo od vodećih trgovačkih lanaca u Hrvatskoj sa prodajnom mrežom od 226 visoko standardiziranih prodavaonica te 4.300 radnika, što nas čini najvećom tvrtkom sa sjedištem na jadranskoj obali. Kompanija je već godinama vrlo značajan investitor u regijama gdje posluje, čime se daje doprinos razvoju gospodarstva i potiče novo zapošljavanje. Naši strateški ciljevi su daljnje širenje prodajne mreže te zadovoljstvo zaposlenika i kupaca.

Zbog daljnjeg unaprjeđenja poslovanja tražimo pouzdanog, visokomotiviranog i stručnog kandidata za sljedeće radno mjesto.

Pridruži nam se i postani dio našeg uspješnog tima!

Mjesto rada:

Split

OPIS POSLA:

  • analizira podatke iz područja ljudskih resursa na zahtjev nadređenog, Uprave i drugih internih korisnika
  • sudjeluje u planiranju radne snage te praćenju troškova
  • sudjeluje u procesu upravljanja troškovima (praćenje realizacije budžeta, planiranje troškova, simulacije)
  • sudjeluje u praćenju i izvještavanju ključnih indikatora poslovanja
  • analizira sustav nagrađivanja
  • kontinuirano prati zakonske propise iz domene radnog prava

UVJETI:

  • VSS ekonomskog smjera
  • iskustvo u analitičkim poslovima i planiranju
  • temeljitost, pouzdanost i odgovornost
  • naglašene komunikacijske i analitičke vještine
  • izvrsno poznavanje Microsoft Office alata (naglasak na Excel)
  • odlično znanje engleskog jezika

NUDIMO:

  • rad u dinamičnom, ugodnom i izazovnom okruženju
  • mogućnost edukacije, usavršavanja te profesionalnog razvoja

PRIJAVE:

  • putem linka za prijavu
  • putem pošte na Tommy d.o.o.
    Domovinskog rata 93,
    21000 Split,
    Služba ljudskih resursa

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 7.970,10 kuna (1.057,81 EUR).