Pošalji prijatelju

Regionalni voditelj prodaje (m/ž)

Istra, Dalmacija

Rok prijave:

  • Hilding Anders d.o.o.
  • Adresa: Kralja Zvonimira 38, 40323 Prelog
  • Web: https://hespo.hr/

Tvrtka Hilding Anders d.o.o. ponosni je dio kompanije Hilding Anders, tržišnog lidera na više od 40 tržišta i vlasnika najuglednijih europskih i azijskih brendova madraca i kreveta. Područje djelovanja hrvatskog dijela kompanije je jugoistočna Europa.

Sjedište tvrtke smješteno je u sjevernom dijelu Hrvatske, a dodatni distribucijski centar se nalazi u Splitu. Iz tih lokacija pokrivamo regionalna tržišta Hrvatske, Slovenije, Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore, Bugarske i Rumunjske.

Zahvaljujući našim renomiranim brendovima Hespo i Perfecta Dreams dugoročno smo osigurali vodeću tržišnu poziciju. Na svim tržištima na kojima poslujemo, u potpunosti smo predani zahtjevima kupaca koji se odnose na naš proizvodni program, te se kontinuirano dalje razvijamo i jačamo našu poziciju.

Zbog upražnjene pozicije u naš tim tražimo:

Opis posla:

  • odgovornost za poslovanje i rezultate prodajnih salona
  • vođenje tima u 8 do 10 prodajnih salona, njihov redoviti obilazak i kontrola procesa
  • osiguravanje definirane jedinstvene razine korisničkog iskustva u prodajnim salonima
  • razvoj i motivacija zaposlenika
  • redovita analiza rezultata i optimizacija procesa u maloprodaji

Uvjeti:

  • VŠS/VSS, ekonomskog ili društvenog usmjerenja
  • minimalno 5 godina radnog iskustva (prednost: iskustvo u vođenju zaposlenika u maloprodaji)
  • aktivan vozač spreman na dinamičan terenski posao
  • ambicija i usmjerenost prema rezultatima i planovima
  • izražene komunikacijske vještine i spremnost na učenje
  • dobro poznavanje MS Office paketa
  • znanje engleskog jezika

Nudimo:

  • napredovanje i razvoj karijere u internacionalnom okruženju
  • strukturirano uvodno školovanje te kasnije edukacije i razvoj
  • službeno vozilo za poslovne i privatne svrhe

Mjesto rada: Istra, Dalmacija

Pozivamo sve zainteresirane kandidate da svoje ponude sa životopisom dostave putem linka za prijavu.

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna (769,48 EUR).