Pošalji prijatelju

Sales Clerk Back-Office / Referent prodaje (m/ž)

Bjelovar

Rok prijave:

Kronospan je vodeći proizvođač visokovrijednih materijala od drva i srodnih proizvoda. Kompanija ima podružnice u više od 30 lokacija diljem svijeta.

Rastemo i želimo ojačati našu poziciju na tržištu. Za to su nam potrebni angažirani zaposlenici, koji su u stanju preuzeti odgovornost i ostvariti rezultate.

Opis posla

- otprema prodajnog asortimana
- komunikacija s kupcima (aktivno sudjelovanje u prodaji)
- obrada kompletne dokumentacije
- unošenje narudžbi i izdavanje naloga za utovar
- redovite mjesečne inventure, izrada pratećih izvještaja, statistika te administrativni poslovi

Uvjeti

- SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo - 1 godina
- izvrsno poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- izvrsne organizacijske i komunikacijske vještine
- preciznost, pouzdanost i odlučnost
- razvijene vještine rada na računalu (MS Office paket)
- spremnost na timski rad
- vozačka dozvola B kategorije

Za jačanje našeg tima potrebni su nam ljudi:
- koji su lojalni i ambiciozni
- koji su strastveni
- koji su spremni učiti
- koji žele donositi odluke
- koji žele biti detaljno uključeni
- koji mogu voditi i motivirati zaposlenike
- koji traže jednostavna i efikasna rješenja
- koji su željni znanja i radoznali
- koji se ne boje postavljati pitanja
- koji imaju sistematičan pristup
- koji su usredotočeni na rezultate

Stručna sprema:

Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magistar struke

Potrebne godine iskustva:

1

Jezici:

Engleski (razina govora - izvrsno, razina pisma - izvrsno)

Vozačka dozvola:

B

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Vrsta zaposlenja:

Stalni radni odnos

Ostale informacije

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 5.797,68 kuna (769,48 EUR).