Pošalji prijatelju

Čistač / čistačica

Split

Rok prijave:

Sail Croatia upravlja flotom jedrilica i katamarana koja se iznajmljuje na tjednoj bazi, te ima polaske vikendom i tokom tjedna. Također u vlasništvu ima nekretninu sa dva apartmana za turističke namjene.

Opis posla

Potreban nam je čistači/čistačica koji će se pridružiti našem timu. Sail Croatia ima 2 poslovna ureda kojima je također potrebno čišćenje na tjednoj bazi.

Tijekom sezone i izvan sezone biti će potrebno čišćenje i servisiranje mekog namještaja, održavanje i čišćenje plovila, ureda i nekretnine.

Odgovornosti
- održavanje čistoće i urednosti plovila, ureda i apartmana
- poštivanje i provođenje standarda čišćenja
- korištenje propisane sanitarne opreme, poštivanje zdravstvenih uvjeta rada te uvjeta zaštite na radu
- provjeravanje i prijava eventualnih neispravnosti ili kvarova nadređenima
- praćenje standarda i usklađenosti radova koje obavljaju vanjski izvođači
- redovita komunikacija s voditeljem čišćenja u vezi sa radnim zadacima i planiranje budućih zadataka

Uvjeti

- NKV/NSS/SSS
- organiziranost, marljivost i pedantnost
- gostoljubivost i spremnost na timski rad

Poželjno:
- fizička forma – posao zahtijeva hodanje, podizanje, savijanje i druge fizičke sposobnosti
- važeća vozačka dozvola

Stručna sprema:

Nekvalificirani, Kvalificirani, Srednja stručna sprema

Što nudimo

- edukaciju i uvođenje u posao pri zapošljavanju
- mogućnost napredovanja
- mogućnost dodatnog usavršavanja
- timski rad, dinamično i stabilno poslovno okruženj
- dva dana slobodno u tjednu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

Županija rada:

Splitsko-dalmatinska

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 5.262,53 kuna (698,46 EUR).