Pošalji prijatelju

Office assistant (m/ž)

Sesvete

Rok prijave:

Vektor Grupa d.o.o., jedno je od vodećih poduzeća na području tiska velikih formata, izradi svjetlećih reklama i custome made reklamnih proizvoda na području RH i regije.

Poduzeće zapošljava bliže 50 djelatnika uz vlastiti razvojni i proizvodni pogon.

Opis posla

Za naš stručni tim tražimo:

Office assistant (m/ž).

Opis radnog mjesta:
- rad na recepciji
- izrada otpremnica
- praćenje i evidentiranje isporuka gotovih proizoda
- izdavanje robe klijentima
- svakodnevna komunikacija sa postojećim i novim klijentima
- rad na računalu (MS Office, Internet, Outlook)
- vođenje dnevnih poslova na području administracije i uprave društva
- nabava uredskog materijala, sitnog potrošnog materijala i skladištenje istih

Uvjeti

- timski orijentirana osoba sa sposobnošću multitaskinga
- radno iskustvo na istim i/ili sličnim poslovima
- visok stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
- odlično poznavanje MS Office paketa
- poznavanje engleskog jezika
- visoka razina radne etike
- želje za samorazvojem i napredovanjem

Jezici:

Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Njemački (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)

Vještine:

MS Office

Što nudimo

Ako ste zainteresirani za opisano radno mjesto nudimo Vam:
- redovita primanja uz bonuse
- mogućnost stalnog napredovanja
- rad u dinamičnom i motivirajućem timu

Vrsta zaposlenja:

Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

Započni prijavu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 6.176,54 kuna (819,77 EUR).